Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet csőrös itatópohárból itatni a babákat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikortól elfogadják. És persze akarod külön itatni.

Én ezt a műfajt teljesen kihagytam. Első gyerekkel próbálkoztunk, de nem akart belőle inni.

Én egyből pohárból adtam, többi gyereknél meg rögtön pohárból. SZépen megtanultak hamar egyedül pohárból inni. Nekünk jó volt így.

2012. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 hónapoos a kisfiam és már eszegeti a gyümit, van hogy 2 etetés között mint ma is, de a cumisüveg cumiját csak harapdálta az ínyével amikor inni akartam neki adni.
2012. márc. 29. 17:21
 3/5 A kérdező kommentje:
szopik amúgy, de bimbó alakú cumi van az üvegen.
2012. márc. 29. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónaposan tudott belőle inni, de elég bénán. Mondjuk 2-3 hét elteltével meg már nagyon ügyesen.
2012. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától tápláltam mellé, akkortól adtam neki csőrös itatóból vizet is. Egyből tudta használni, bár nem sokáig, mert elég hamar áttértünk a pohárra. A cumisüveggel még most sem nagyon tudja, mit kell kezdeni, soha nem ivott belőle, csak rágicsálja, játszik vele, ha nagy ritkán előkerül. (1 éves múlt)
2012. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!