Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 5,5 hós, és egész...

Kisbabám 5,5 hós, és egész nap szinte morog. Mint egy kiskutya. Másnak is viselkedik így a babája? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi baja, hisz ha éhes nem is várom meg míg sír hanem etetem már előtte. Sokat van kézben, még az sem hogy magányos.
2009. jún. 15. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! :D

Húúú,hát akkor már ketten vagyunk morgós kisbabával,mert kisfiam is morog és 5 hónapos múlt :)

Először azt hittem,hogy kakilni akar,aztán pár fölöslegesen kinyitott pelus után rájöttem,hogy nem arről van szó.

Én is szerettem volna feltenni egy kérdést ezzel kapcsolatban,de azt gondoltam,hülyének néznek itt az anyukák.....:)

Szerintem ez is egy újonnan felfedezett "tudomány" náluk,örülnek neki,hogy tudnak ilyet is!

Babánk pár napja már sikít-morog felváltva,nagyon vicces és látszik rajta,hogy mennyire élvez!

Szerintem csupán ennyiről van szó!

Üdv

2009. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is volt ilyen, mire kiderítettem, hogy melege van és azért csinálja. Kényelmetlenül érezte magát, 3 nap kellett hozzá, mire rájöttem.
2009. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nem morgott, hanem dünnyögött. csak amikor fájt a foga. nem ordított egész nap, nem volt hisztis, nyűgős, csak dünnyögött. lehet, hogy nálatok is ilyesmi van a háttérben
2009. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hoppsz,nem élvez hanem élvezi :)
2009. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Ő is sikít, meg próbálgatja a hangját, de ez szerintem más. Mert amikor sikít, akkor vigyorog is hozzá, de amikor morog azt nem értem.
2009. jún. 15. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
az én fiam hörög. Nagyo mókás. Horrorbébi. A hangját próbálgatja.
2009. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!