Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is ennyire ragaszko...

Irén24 kérdése:

Ti babátok is ennyire ragaszkodik hozzátok?

Figyelt kérdés
A lányom 15 . hónapos lesz de mostanában vagy 1 hónapja nagyon ragaszkodik hozzám nem megy a mamájához sem ,inkább sír értem,Ti is igy vagytok hasonló korú babátokkal?
2012. márc. 29. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
17 hos a kisfiam kb 1-2 honappal ezelött annyira anyás volt h még a mosdoba se tudtam ki menni nélküle egyszerüen se az apjával se a mamájával nem maradt
2012. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van most tölttötük az 1 évet. Mindenhova követ és csak akkor van el ha látja hogy, ott vagyok.
2012. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lanyom, és ugyanez a helyzet. De meg az apja sem veheti fel, ha én is ott vagyok. Régebben a férjem fektette le este, mar az sem működik. Az meg, hogy esetleg apa menjen be hozza ejjel, na az igazi katasztrófa neki, azt olyan üvöltessel díjazza, hogy az valami eszméletlen. Bemegyek, és máris oké minden. Most ez egy ilyen időszak, de azért remelem, gyorsan elmúlik, mert nehéz ugy elmenni wc-re, hogy az ölembe akar ülni. :)
2012. márc. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19 hónapos, és igen, ugyanaz, mint az egyik válaszolónál, csak én altathatom. Régebben az apja is letehette, de most már az esti átöltözésnél, pelusellenőrzésnél mondja neki, hogy "pápá", és csak én vagyok jó. Szerintem ez idővel erősödik is, mert hát születése óta én vagyok vele nap mint nap, meg is szokta. De nekem ugyanolyan furcsa, ha néhány órát nem vagyunk együtt, kezd hiányérzetem lenni.
2012. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!