Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot iszik egy...

Nittababy kérdése:

Mennyi folyadékot iszik egy éves babátok? És mit?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 08:29
 1/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! 14 hós a fiam. Csak vizet adok neki,meg néha megissza a friss narancslevet. Vízből sokat iszik most már. Van a Janának kicsi üvege, abból egy felet, 3/4-et megiszik.
2012. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is egy éves, leginkább vizet iszik, néha viszont szoktam neki adni instant babateát. Átlagban 2 dl-t iszik naponta. De persze azért változó. Nagy melegben 4 dl is szokott lenni, ha nincs olyan meleg, akkor csak olyan 1,5 dl körüli.
2012. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem lenni, hanem inni. :) Bocsi. :)
2012. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyem 15 hos, de egy eves korsban is kb ugyanennyit ivott, ami kb 1 liter naponta. en pickwick babateat adok neki es imadja. eleg nagy a folyadekigenye, mondjuk vesemedence gyulladasra hajlamos sajnos ugyhogy nem is baj a sok folyadek
2012. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13 honapos a lanyom. Reggel 120 ml tej, este 250 ml tej. Mivel nem ez a reggeli és a vacsora, hanem étkezés utan issza, így én folyadéknak számolom.

Vizet nem szereti, így Hipp instant teát iszik, de csak annyi kell bele, hogy színe legyen a víznek. Szerintem semmi íze, de ő így szereti. :) Ebből megiszik 1 litert is. Van, hogy többet, van, hogy kevesebbet.

Mostanában sokat voltunk kint, akkor nem ért rá inni. :)

2012. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyém reggel és este 2 dl tápszer, mellette szopik kb 2-3-4x, de az nem egy nagy mennyiség szerintem, de valamennyi biztos, mert hallom hogy iszik közben. Aztán napközben még kb 2 dl ital ami gyümölcslé és víz, mindkettőt kínálgatom neki, a gyümiléből többet iszik, a vizet inkább csak ebéd közben issza meg. Hát ihatna többet is, szerintem ez nem valami sok, de elég sokszor kínálgatom neki, ennél többet nem tudok beletukmálni, sokszor eltolja és mondja is hogy nem.
2012. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 hós, nagyon sokat iszik (szerintem :)). Reggel este tápszer ez összesen kb 400-500ml, reggelihez megiszik egy vagy van hogy két üveg teát, gyümölcslét ez kb 3, 4deci összesen. És napközben még elfogy 2, 3 cumisüveg innivaló. Ha az üvegeket számolom átlagban egy másfélliteres babavíz fogy el egy nap, van hogy kevesebb van hogy több és már meg kell kezdeni a következő üveget.
2012. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13hós, reggel-este 2-2dl tej, napközben csak kortyolgat vizet, valószínűleg ha cukros teát adnék neki, inná literszámra, de azt nem szeretném.
2012. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!