Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem tud, vagy elvből nem...

Aki nem tud, vagy elvből nem akar 10. 000-et adni egy cipőcskére az hol, milyet vett, és mennyiért?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 11:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Épp ma hozta a postás! Zetpol cipőt vettem 2100 ft volt és így ránézésre elég jó. Egyébként megveszem én a Siestát is (meg is vettem), de gondoltam kipróbálom!
2012. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Humanicban, de inkább a deicmanban nagyon jó kis cipőket lehet kapni. Amik minőségiek és 10e alatt vannak. Sőt ha szerencséd van akkor kifoghatsz jó kis akciókat (én így vettem elefanten bakancsot 8e helyett 3e-ért.

ha viszont nincs a környéketeken ilyen akkor érdemes a helyi boltokat körbejárni, vagy akár a netről rendelni (bár az a legjobb, ha fel tudja próbálni a gyerek...mondjuk ettől még megtalálhatod a neten olcsóbban :))

2012. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szintén deichmann-os cipőket veszek. Tényleg nagyon jó darabokat ki lehet fogni, strapabíróak, nem is néznek ki rosszul. Volt már, hogy hirtelen kellett benti cipő, akkor vettem a kínaiban, de dobtam is ki egy hét után, mert borzasztóan izzadt benne a kisfiam lába...
2012. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én a télen vettem 3 cipőt a deichamnban 5- 5 ezer Ft- volt. Azt néztem, hogy vízálló legyen meg legyen bőr. Akciós volt. A lányoménak 2 hét alatt levált a talpa! A fiamé 1 hónapig bírta. Amikor visszavittem alig akarták visszaadni a pénzt. Vásároljam le.... A sógornőm ugyanígy járt, másik deichmanban. Neki mondták, hogy javítható. Elküldték javítani.Persze közben kellett egy másik cipő a gyereknek. 1 hónap múlva kész is lett, majd 2 hét múlva megint tönkrement. Akkor azt mondták, hogy nem rendeltetésszerűen tisztította. Bocs az offért.
2012. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én még soha nem fürödtem be a deicmannal, pedig ment már szét egyszer az egyik cipő,amit ott vettem de nekem helyben cserélték. Viszont a többinek nem volt semmi baja, mondjuk volt olyan amit a lányom nagyon akart (filly pónis csizma 8e-ért a télen) de nem vettem meg, mert már ott a boltban a tüzetes átvizsgálás után láttam, hogy egy átjátszott nap után dobhatnám ki...szóval ezeket alapra meg sem veszem.
2012. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Előzőnek melyik városban volt a visszavitel/ csere?
2012. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Veszprém
2012. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én Budaörsön, Miskolcon és Gödöllőn nyomultam. Veszprém nagyon kiesik. :) Ha ott ilyen rendesek az eladók, lehet átköltözünk. :)) De persze csak a Deichman miatt. :)))Bocs az offért.
2012. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is a Deichmannt javaslom, mi eddig minden cipőjét ott vettük a most 2.5 éves fiamnak, és nem csalódtunk. Megjegyzem, magamnak is mindig ott veszek cipőt.:)
2012. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én is a Deichmannra szavazok. Kislányomnak jelenleg van két Bobby Shoes cipője, de nagyon strapabírók és nagyon jó áron vanakn, úgy emlékszem 4000 Ft-ért vettem darabját. De többféle cipő is van a Deichmannba jó áron. Én sem csalódtam még benne.
2012. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!