Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem tud, vagy elvből nem...

Aki nem tud, vagy elvből nem akar 10. 000-et adni egy cipőcskére az hol, milyet vett, és mennyiért?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 11:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mi is a Deichmann-ban vásárolunk. 3-5000 forintért szuper cipőik vannak... (nekünk legalábbis bevált!)
2012. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én linkeltem feljebb. A D.D.Step és az Asso cipők nagyon megérik. Magyar jó minőségű cipők. Én a helyi cipőboltban felpróbálom a fiamra méret és fazon miatt és innen rendelem meg:).Nekem a Bobbi Shoes-nak merevnek tűnik a talpa.
2012. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a Bobbi Shoes cipőkkel. Lányom tök jól megy benne, és nem merev a talpa. Lehet van olyan is, aminek merev, de nem mind olyan. Ki kell próbálni.

A D.D. Steppet már ajánlották nekem is, lehet egyszer kipróbáljuk.

2012. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát én is most vettem a Deichmannba a fiamnak egy átmeneti cipőt,Bobby Shoes-t de nekem tök hajlékony a talpa!ja és bőr és bokatartós és kemény a kérge tehát minden kritériumnak megfelele!ja és strapabíró is mert mert tavaly ősszel is ilyen márkájú volt neki!
2012. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 sumergo ***** válasza:
Csak véletlenül találtam rá, mikor magamnak vettem gyógypapucsot gyógyászati segédeszköz boltban. Ott nézegettem a kis cipőket szandálokat, egész jó minőségűnek tűntek, és nem voltak drágák. Szandálok 2-3 ezerért voltak, bakancsok 6 ezer körül.
2012. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

Most biztosan le leszek pontozva!

A kínais cipők miért nem jók?

Megmondom őszintén az én lányomnak az van.A környékünkön sajna nincs ilyen üzlet ahol a fent említett cipőcskéket megvehetném.Kocsink nincs.Sokat kell utazni.Netről meg nem merek rendelni mert nagyon magas a lábfeje.

2012. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Deichmannban nézz szét, a Bobbi shoes-ok olcsók és jók is!
2012. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tesco-ban vettük,CHEROKEE és 1800,- volt,és szerintem ugyanúgy bírja mint a 10 ezres csak a márkaneve nem ugyanaz...
2012. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
D.D.Step cípőt szoktunk venni 5000 ft körül van.
2012. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!