Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelben milyen kisbabával...

Panelben milyen kisbabával télen? Mit tesztek, hogy a baba ne süljön meg a melegben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Letekerem a fűtést.
2012. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Noncs olyan meleg a panelben hogy megsüljön a gyerek :)

De ha melegvan leljebb veszem a fütés!

Ahol nem szabályozható ott meg elzárják a radiátort!Vagy ablak!

2012. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmék a 10-ediken állandóan szellőztetnek, és a gyerkőc télen-nyáron bodyban van otthon.
2012. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki kell nyitni az ablakot, nem kell rá annyi ruha. Ugyanolyan panelban is mint máshol. Minden csak megszokás kérdése.
2012. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
levesszük a fűtést a gyerekszobbban és még így is elég egy sima pamutrugi. Jó így, én szeretem.
2012. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, a levegő száraz, emiatt rengeteget hidegpárásítunk.
2012. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább mit tettem, hogy ne fagyjon meg?!

Nálunk tavaly nyáron lett kész a panelprogram miatt a ház, ezzel párhuzamosan a meleg víz/fűtést ellátónk lecsökkentette a fűtéshez kellő kapacitást.

Rengeteg panasz érkezett hozzájuk a házunkból. És a közös képviselő is írt nekik jó pár levelet.

Amikor bejött a kinti -10,-12 °C, nálunk idebent volt kb. +15... és a 6.-on laktunk..

Felöltöztettem jól a gyereket.. ez tartott 2 hétig, mert feljelentést is tett jó pár lakó a szolgáltató ellen. Na ekkor kijöttek és kinyitották a csapokat, amiben a fűtéshez a meleg víz keringett.

Hirtelen +25 °C lett nálunk.

Ekkor már egyáltalán nem fűtöttünk, de nem volt egy szál body-ban a lányom.


Estére meg a szobájában ment a párásító!

2012. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!