Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden férfi undorodik a...

Minden férfi undorodik a pelenkázástól?

Figyelt kérdés
A páromat nem tudom rávenni hogy néha ő is pelenkázzon. Azt mondja rosszul van a gyerek kaki szagától. Mintha én szeretném. Már többször látta hogy csinálom, de amint meglátja a kakit vagy megérzi a szagát, már porzik ki a szobából. Ez vajon általános, és csak én erőltetem?
2009. jún. 15. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem egyedi probléma:-)

Férjem is utálja, de ha nagyon erőszakos vagyok, megcsinálja, igaz fujjogva, meg fintorogva, meg nagyokat szuszogva:-)

Édesek:-) Tényleg, mintha nekünk nem lenne büdös, bár nekem sosem kellett öklendeznem.

Az sem virágillatú, amit ők csinálnak, a gyereké még is büdösebb?

Szerintem ezt ne erőltesd, mert csak jobban utálja. Ha meg rá lesz kényszerítve, csak megteszi majd:-)

2009. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor Én marha szerencsés vagyok, mert férjem úgy csinálja, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Sőt, mikor munka után itthon van, teljesen kisajátítja magának a gyereket. Pelenkáz, etet, fürdet, altat.
2009. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze nem kényszerítem, eszembe sincs. Egyszer rákényszerült csak azért csinálta meg, mert csak pisis volt. Egyébként meg akkor hívja az anyját (együtt lakunk). De olyan édes volt, mert úgy volt rajta a pelenka hogy ha felállt volna a gyerek leesett volna róla, olyan laza volt. :) Az imádott férfiak... :)
2009. jún. 15. 15:57
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
nálunk is így van én meg még a kakiszagát is bírom ugy szeretem a babámat.
2009. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia,

Az én férjem pelenkáz, ha muszáj, de ő meg attól fél, hogy közben sugárban lekakilja a pici :)

volt már rá példa, csak pont nem állt előtte, hanem kicsit oldalt, így megúszta.

Szerintem ne erőltesd, van még annyi teendő a bab körül amiben segíthet, legyen ez inkább pozitív élmény neki, ami közelebb hozza a babához.

2009. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk megsem fordul a férjem fejében hogy ne tegye tisztába, egyáltalán nem fujjong ha bekakil.
2009. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért fél, mert én már 2x kaptam sugárba, csak folyt rólam, az ágyról, szőnyeg is olyan lett. De hát ez benne van a pakliban.
2009. jún. 15. 16:03
 8/16 anonim ***** válasza:
nálunk már a kórházban is néha ő pelenkázta, ha itthon van meg egyenesen kisajátítja ezt a feladatot, de én is ahogy hallom ez a ritkább,
2009. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Benne bizony! Nekünk még videó felvétel is van róla:) Pont a férjem pelusozta, és telibe is találta. De ez nem szegte kedvét. Ha kell, megcsinálja szó nélkül. Hiszen az ő gyereke is :D
2009. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem is bármikor bepelenkázza, ha megkérem, de inkább hanyagolom, mert elég felületes és a hajlatban ottfelejti a cuccost:(
2009. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!