Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a borostyánlánc tényleg...

Ez a borostyánlánc tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni első anyukakánt, hogy tényleg ennyire fontos/hatásos vagy csak bebeszélik maguknak az anyukák (legtöbb helyen ezt olvastam eddig), hogy tényleg hat a gyereken.


Emiatt tényleg nem szenved a gyerek?

Nem is érez fájdalmat csak annyit tapasztal, hogy kijött a foga?


Most jön a felső két foga a lányomnak és kicsikét nyűgös, de csak akkor, ha már nagyon fáradt. Akkor fogdossa az ínyét.


Az első két fogát meg se érezte.


Érdemes venni ilyet? És melyik a jó belőle?


2012. márc. 30. 15:07
1 2
 11/14 Snapette ***** válasza:
100%

Szeretném, ha egyszer valaki végre megmagyarázná tudományosan, hogy hogyan tud egy ásvány, ami szén, hidrogén, oxigén és kén összetételű fájdalmat csillapítani azzal, hogy a nyakamba teszem. A legnagyobb abszurdum, de egyesek jól keresnek vele. Az a szöveg is butaság, hogy valamilyen illóolajok válnak ki belőle testhőmérsékletre, egyszerűen nem igaz, nincs, amilyen olaj kiváljon, ha nincs benne, nem is beszélve arról, hogy 15o fokon lágyul, olyan forró gyermek meg nincs. Két lehetőség van: placebo effektus, vagy mágia, és lévén, hogy én ez utóbbiban nem hiszek, marad egy.

Nem akarok senkit megsérteni, de nincs elég költség egy gyerekkel, tényleg szükséges megvetetni az anyukákkal marhaságokat? Egyébként is gusztustalannak tartom, mikor az emberek, bajával, reményével, segíteni akarásával kereskedik valaki, a legalantasabb dolog az ilyet kihasználni. Persze, hogy egy anyuka, aki nézi a gyereket sírni napokig mindent megpróbálna, épp ezért tartom ocsmányságnak ilyenekkel bolondítani az embereket.

2012. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem szakad el könnyen kedves válaszoló, de ha még is, mit csinálsz?! Honnan tudod hány került a gyerek gyomrába, fülébe orrába akárhová? Én nem kockáztatnék!
2012. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mint írták szemenként van csomózva a lánc, így ha elszakad nem esik le egy gyöngy sem, mert csomó van rajta. Én még nem hallottam egy olyan hírt sem, hogy a nyaklánctól bárkinek baja lett volna, itt a fulladásra gondolok.
2012. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm 13-as! Legalább nem kell ismételnem önmagam! :)
2012. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!