Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babások, hogy...

Pár hetes babások, hogy vagytok? Mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, imádom a babámat, csak megőrülök attól, hogy szopi, fejés, pakolás egész nap.

Most már lemegyünk sétálni is, de van amikor sírdogál közben.


2009. jún. 15. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
pár hétig így megy de utána azt veszed észre hogy már elmúlt ez a sűrű program.Mindig más hullám jönnn.
2009. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8hós koráig üvöltött a babakocsiban, most már tud nézelődni és vettünk esernyős b.kocsit, így elvan.

Nálam szaladt a lakás, egész nap ha ébren volt az ágyon játszottunk, énekeltem neki, cicire tettem mert nem indult be a tejem.

Amikor aludt én is aludtam...

Mikor cicizett olvastam, tévéztem.

2009. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy éve szültem, tamagocsinak éreztem magam. Szoptatás, böfizés, pelenkázás, fejés, és előlről: szopás , böfi, fejés, pelenka....

Majd elmúlik, tarts ki:-)

És élvezd ki, mert nagyon hamar megnőnek:-)

Én mintha tegnap szültem volna, és ma van 1 éve és 1 órája:-)!

2009. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem az első hat hét volt nehéz amíg beállt a tejtermelésem. és még csomós is volt a mellem. egy kis mellmaszírozás, szopizás, fejés és már kezdődőtt is előről az egész. mi még sétálni sem tudtunk menni mert december 30-án szültem. csak fél órákra a harmadik héttől.

észre sem veszed és minden könnyebb lesz.

2009. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hetes babukával vagyok itthon. Szopi-tisztába tevés-altatás-fejés-pakolás stb. Ugyanabban a cipőben járunk azt hiszem. Nem tudom ez mikor lesz jobb? Kicsit bezártságnak érzem. Na jó néha már sétálunk is de így 40 fokban.....

Én egy kicsit rosszul viselem. Olyan feladatszerűvé vált. Pedig imádom, el nem viselném ha csak egy napra elszakítanának valamiért, de mégis kicsit rossz...

Már lelkiismeret furdalásom van mert a férjem jobban szerelmes a picúrba, de hát neki nincs is vele dolga inkább csak a babusgatás, csodálgatás!

2009. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!