Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Textil etetőszék bevált...

Textil etetőszék bevált nektek és melyik típus?

Figyelt kérdés
Sokat utazunk és sajnos nincs mindenhol etetőszék, és eléggé ficánkolós a babám, mivel kismama vagyok az ölembe etetni kényelmetlen, jobban szeretem ha mellettem vagy velem szemben van. Érdemes textil etetőszéket venni, biztonságosak ezek?
2012. márc. 31. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor biztonságos, ha van egy stabil nehéz fa szék, ami nem borul fel. Inkább asztalra tehető etetőszék, az is picire csukható.
2012. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekünk olyan van ami magasító is egyben, a belsejében egy felfújható párna szerü van és így nagyobb lesz. ha nem kell lelehet engedni és késsz.


mi is azért vettük, mert sokszor beesünk pl sógoromhoz ahol nincs etetöszék vagy pl karácsonykor jártuk a családot és ott sem volt sehol. la´nyom már 15 hós kora óta nem engedi magát etetni, így muszály ilyet vinnünk. habár éttermekben mindenhol van etetöszék.

2012. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább asztalra szerelhetőt vennék!Barátnőméknek ilyen van és mi is próbáltuk már tényleg nagyon jó és nem foglal nagy helyet!
2012. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az asztalra szerelhetőt nem tudom magammal vinni étterembe, utzáshoz.
2012. ápr. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!