Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is felébred este?

Irén24 kérdése:

Ti babátok is felébred este?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom, 2 napja föl ébred este és fenn van órákat is ,nem sír iszik tejet játszik tv ik, De miért van ez ?nem korán alszik 8 fél 9 körül szokott ö soha nem csinálta ezt mindig csak enni kelt föl kisebb korában is aztán aludt ,2 foga van alul ínye kicsit fehéres nem nyűgös nappal el van játszik, a fogai miatt ébred föl?
2012. márc. 31. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne adj neki játékot az én lányom ha felébred adok neki ennivalot de nem szolok hozzó babusgatok nem kapcsolok villanyt egy idő után teljesen megunja az egészte hogy nem történik semmi és inkább alszik!:D
2012. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű a fogai miatt.Nappal nem szabad hagyni aludni a babát.Így nem fog felébredni éjjel ,kivéve ha a fogas probléma áll fent.
2012. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, egy 15 hónapost nem hagyni aludni napközben? hol vagyunk, Spártában?


Amúgy lehet, hogy a foga jön. Az én 6 hónaposom is fél órája sírt fel. Jönnek a felső fogak nála.:(

2012. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jA ettől a 2. válaszadótól én is majd hanyatt vágtam magam az én tökikéim 16 hónap alatt egyetlen egy éjszakát sem aludtak át de az egy percre se jutott volna eszembe nem hogy megtegyem hogy ne hagyjam őket nappal aludni....hisz még oviban is van déli alvás,teljesen meglepődtem hgy mik vannak vagy pont mik nincsennek??!!!pfff az eszem megáll,nem hagyni aludni a gyereket,szegény picike:((
2012. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a kisfiam is ezt csinálta az elmúlt két hétben 3x is, volt hogy hajnali 1-4 ig nem aludt, de ott kellett vele lenni, így nem sírt, de nem is aludt , csak elvolt, szerintem dolgozta fel a napokat, de lehet hogy szeparációs szorongás jöttvissza, de igazából lehet a foga is, mert neki már 10 foga kint volt, és a most kijött a felső kettő örlő is. (a felső fogakkal mi valahogy mindíg így járunk, kicsit nehezebben viseli) De azt is észrevettük, minden zaj jobban érdekli, napközben is, az autókra is felfigyel (tütü, mondja, vagy ha ugatnak a kutyák- akkor vava mondja-. Szóval sokminden lehet, de hát ez van :) Kitartás hozzá, én vele voltam és próbáltam altatni is, de nem akart, csak velem lenni, és néha gügyögött, néha felnevetett..... Ki tudja mi van a kicsi fejükben.
2012. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja utolsó vagyok, mi nem tv.ünk, nem csinálunk semmit, csak a sötét szobában vagyunk :)
2012. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsőre durvának hangzik igen.Viszont én sem hagyom aludni nappal.Édesanyám tanított rá , ő is így tette amikor kicsik voltunk.Ugyebár édesapámmal 1 szobában alszanak és a kiságy is ott volt.És a munka miatt neki szüksége volt alvásra.Rövid időn belül a baba hozzászokik hogy nem alszik nappal és estére fáradt lesz és úgy fog aludni mint a tej.Ez így helyes.Ismerek valakit aki besötétít a gyereknek aztán nappal állandóan alszik este meg fent van és az édesanyja panaszkodik hogy nem aludt hetek óta rendesen mert fent van a gyerek.
2012. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez roppant nagy önzőség volt a szüleid részéről. Egy ekkora gyereknek még KELL a napközbeni alvás, a rendes idegrendszeri fejlődéshez. Úgy is át tudja aludni az éjszakát, ha ebéd után alszik 1.5-2 órát.
2012. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mondd én nem kínoznám a gyerekem azért hogy éjjel tudjak aludni vagyis itt megint az van hogy ki mit tesz meg magáért ,hisz nem az volt a lényeg hogy a kicsi amire szüksége van mint itt pl:a du. alvásra szóval nem ez volt szem előtt hanem az hogy a szülők tudjanak éjjel aludni,különben meg tudja a fene hogy miért de tegnap egész nap nem aludtak a kicsikéim szerintem front miatt,na mindegy de a lényeg hogy éjjel ugyanúgy keltek,szóval ez a dolgunk ezért lettünk szülők....sok áldozattal jár köztük a nem alvással,vagy a sok lemondással ha a kicsi azt kívánja:)
2012. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én hagyom a lányom aludni nappal mindig alszik 2-4 ig is ,hogy nézném már el hogy összeesik a fáradtságtol istenem még ilyeneket le irni ne hadjam aludni ,hmm
2012. ápr. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!