Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányt érdekelhe...

Másfél éves kislányt érdekelhet már a cirkusz, lekötné annyira hogy egy helyben képes legyen végignézni?

Figyelt kérdés
Minden évben jön hozzánk a vándorcirkusz és a nagy szülők el szeretnék vinni a lányom,de szerintem még képtelen lenne ennyit időt végigülni.
2012. ápr. 1. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Rövid ideig biztosan érdekelné, de az egész előadást tuti nem ülné végig. Lehet, hogy az állatokat megnézné, de nem hiszem, hogy artisták, bohócok le tudnák kötni még a figyelmét. Majd inkább 3 éves kora után. Mi legalábbis ezért nem vittük még egyiket sem - a lányom három és fél éves, talán a nyáron őt már elvisszük.
2012. ápr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem ülné végig.Még az állatok sem biztos, hogy lekötnék így, hogy csak messziről nézheti őket.

Legfeljebb üljenek a sor szélére, hogy bármikor ki tudjanak jönni.

2012. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam kb ilyen idős volt, mikor elvittük, de ki kellett vinni, mert befogta a fülét és kiabált, hogy megsüketülök!:)))
2012. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
20 hós lesz a kislányom, ahogy ismerem, nem kötné le. Szerintem ebben a korban még kicsik az ilyesmihez. Állatsimogató köti le mondjuk hosszabb időre, mert ott közvetlen kapcsolata van az állatkával.
2012. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

22 hónapos volt a fiam mikor kellett menni vele cirkuszba (a nagy miatt).

meglepően érdekelte. az előadást tátott szájjal nézte, a szünetekben volt gond. nem is szünetek hanem az az 1-2 perc mikor valami más produkció jön.

na az kemény volt mert akkor ment volna.

de készültem rágcsival, kedvenc játékkal, cumival, cumisüvegben szörpivel :D

2012. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Á, kizárt...max 10-15 perc, és mindenkinek csak a szenvesd lenne. Egy ekkoricka gyereknek nem is kell még ilyesmi, és nem is kell még végigülnie egy előadást. Finoman építsd le őket, ajánlj fel vmi más szórakozást, játszóház, vagy ilyesmi, de még azis max fél óra, mert nagyon elfáradnak abban is...
2012. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kezecske!Végül kimaradt a cirkusz,sikerült meg győznöm őket hogy kicsi hozzá:)
2012. ápr. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!