Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdtétek a...

Hány hónaposan kezdtétek a kóstolást?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 05:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi 4hosan kezdtük meg, és 6hos volt mire rendszeres lett ez a dolog és kiváltottunk étkezést.

4hos volt mikor tápszert is kapott potlásnak, ezzel együtt a kostolást is elkezdtük. Lányom mindent szivesen fogadott, már 10 hos, és eszik mindent (1-2 tiltott dolog van még, tej,tojás, méz, csokik, cukrok,apromagvas gyümi, fagyi és társai). Persze kostolás szintjén kapott már turo rudi (turoját), krémturot, tejszeletet. De ez ritka...Minden jot nektek!!

szép Napot! Boldog babázást!

2009. jún. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mivel tápszeresek vagyunk,mi is elkezdtük 4és fél hónaposan a kóstolgatást,most nyolc hós és mr csak kétszer eszünk tápit,reggel és este.

Üdv:8hós baba anyukája

2009. jún. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 3 hónaposan kezdtem kóstoltatni.
2009. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam,hogy 6 hósan kiürül a vas raktáraik és ha betartanánk a 6hóig anyatejet akkor hússal kéne kezdeni egyből de a fokozatosságot be kell tartani.Így én midkét anyatejes babámat 4 hósan már kezdtem gyümivel kóstoltatni és 6hósra eljutottunk a húsig is már.De jelzem mindenki úgy csinálja ahogy jónak véli és ahogy a babója fel van rá készülve.Erőltetni nem szabad semmit.
2009. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hósak vagyunk a héten kezdtünk gyümölcslé tejpép reszelt alma imádja
2009. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Három és fél hónaposan kezdtem el, most, egy hónap után már sok mindent ismer, de mi nem kiváltottunk, hanem pluszban eszünk. Már nem fogadta el kiegészítésnek a tápot, a tej meg önmagában kevés volt. Azóta szépen gömbölyödik. Mellette egyre többet cicizik:-)
2009. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az arany középutat választottam és maradtam az 5 hónapnál.Pedig tejem lett volna. Ma is még reggel, délután és este anyatejet kap pedig már egy éves.
2009. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!