Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első lépés cipő, mikor vettétek?

Első lépés cipő, mikor vettétek?

Figyelt kérdés

Nem sokára 1éves lesz a kislányom, pontosan 23.-án. Folyamatosan csak totyogna, persze segítséggel. Egyedül csak úgy áll meg, és lépeget, hogy valamibe kapaszkodik, kiságy, járóka..stb. A kérdésem az lenne, hogy már vehetnék-e neki rendes cipőt?


[link]


Mondjuk ez a fajta jó lenne? Segítségeteket előre is köszönöm szépen! :-)


2012. ápr. 2. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. Az én kicsim 15 hónapos. A mi gyógytornászunk azt tanácsolta amikor totyogni kezd már érdemes be szerezni cipőt,de csakis betéteset. Otthon zokniban szaladgálhat. Szép cipő de a lényeg a betét és hajlékony legyen a talp és persze fogja a bokáját. Ajánlom a Brendont is.
2012. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogyo110 ***** válasza:
Szia ! Mi elephanten első lépés cipőt vettünk a kislányunknak mikor elkezdett totyogni a deichmann-ban 4990.-ft akcióssan ott általában mindig van valamire akció! De szerintem is igaza van az első válaszolónak!
2012. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az Elefanten az egyik legjobb első lépés cipő!
2012. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lányomnak Siesta First Step volt az első cipője. Akkor vettem neki, amikor már tudott egyedül menni. Totyogáskor még csak kocsicipő volt a lábán.

Amúgy jó a cipő, amit kinéztél!

2012. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pont ugyan ilyen cipő vettem a lányomnak 1 hónapja mikor 12 hós volt SZUPER kis cipő nagyon hajlékony a talpa jol tartja a kis bokáját csak ajánlani tudom az elején a gumi védi a lerugástól szupi a siestának sokkal keményebb a talpa és nem is vészes 8990ért vettem ja és könnyű feladni a kislányra:)
2012. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!