Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam nagyon hasfájós....

A kisfiam nagyon hasfájós. Persze a doktornő meg a védőnő legyint erre (hogy alig alszunk éjszaka), mert anyatejes a baba és majd kicsattan az egészségtől. Van valami tuti tippetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:

A hasfájás az nem a kicsattanok az egészségtől függvénye:)Van baba aki nagyon az van aki alig és van aki abszolút nem az!amit tehetsz:

büfiztessed jól meg,várj sokat esetleg közben is megbüfiztetheted,ne egyél tiltólistás dolgokat ami puffaszt stb,és ha ez sem ok akkor jönnek a szerek:espumisan,infacol,édeskömyény tea,gripe water

2009. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyit h tegyed hasra,v tornáztassad néha a lábát h kijöjjön a puki!
2009. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát sajna nincs!az enyém 5hónapos koráig volt az,egy éjjel sem aludtunk normálisan!soxor hajnali2-3ig üvöltött!hiába csináltam bármit...a mai fejemmel már betartanám a 3-4 órát a 2kajálás közt!
2009. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tuti tipp erre szerintem nincs.

Mi kaptunk rá valami görcsoldó folyadékot, de semmit sem használt!

3 hós elmúlt mikor abba maradt a dolog:Kitartást!

2009. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
első második vagyok!A 3.válaszolóval egyet értek,ha sír akkor sem mindig jó ha megeteted mert lehet h csak "túltömöd"és akkor is fájhat a pocak!
2009. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az espumisant próbáltuk, nem vált be. A gripe water úgy ahogy. Az édeskömény teát már hallottam, hogy jó.
2009. jún. 16. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
a teát probáldki szerintem lehet hogy fog segiteni a zselekkel:)
2009. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ellentapasztalatok: :))) Nekem semmi nem használt a masszírozáson és a tornáztatáson kívül, mindent végigpróbáltam. A tejserkentő Laktoherb tea abbahagyásával látványosan múlt. Néha az espumizantól, meg a többiektől jobban kínlódott. Egy barátnőmnek pedig csak az igény szerinti szoptatás vált be, gyakrabban evett kevesebbet. Nekem a nyugi-szopizás is sokszor segített, beindította a bélperisztaltikát, odébdment a puki...
2009. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyeld a saját étkezésed, lehet, h. valamire érzékeny - pl. a tejserkentő tea is lehet ilyen. Próbáld meg elhagyni néhány napra, hátha javul a helyzet.
2009. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!