Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg, ha éjjel...

Hogy oldjátok meg, ha éjjel kitakarózik?

Figyelt kérdés
Ebben a melegben gondolom ismerős szitu, estére felmelegszik a lakás, ablak nyitva résnyire éjjel is, de hajnalban már hűvösebb van, ilyenkor én is magamra húzom a takarót. Egy évesem egy body-ban + ágyneműhuzattal (takaró helyett) alszik, de hajnalban mikor kelek hozzá, mindig ki van takarózva. Ti mit csináltok, hogy hajnalban ne fázzon?
2011. júl. 19. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen lakásban laksz? Mi panelban, olyan meleg van, hogy nem is engedi betakarni magát. Néha éjjel ráterítek egy kis textilpelust, de reggelre le van rúgva. Mivel nem ébred arra, hogy fázik, gondolom, nem zavarja, így nem teszek semmit. :)
2011. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, családiban lakunk, ablaka résnyire nyitva, bodyban és vékony zokniban alszik (utél mezitláb lenn), és néha egy nagy tetra pelussal takarom, megprobálom a dereka köré türni, de igy is lekerül éjjel, nem szokot flébredni, hogy fázik, meg van egy nagy barna pléd amivel alszik néha az rákerül, de éjjel ha én felkelek pl pisilni akkor betekarom, de ez ritka
2011. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én pelus helyett egy rövidnadrágot adok a bodyra, ami védi a derekát és a hasát (nekem is az szokott éjjel fázni). Így ezt nem tudja lerúgni magáról, és ez még nem olyan sok, hogy melege legyen miatta.
2011. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha felébredek, betakarom (textilpelussal csak), de általában lerúgja újra. Sőt, azt figyeltem meg, hogy ha be van takarva, hamarabb fel is ébred, nem szereti. 27-28 fok van a szobában, 6 hós.
2011. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én hosszú ujjú vékony pamut pizsiben altatom. Próbáltuk a rövidet is, de betakarni nem lehet, mert hiába alszik, 3 perc után lerúgat, ha többször próbálkoztam fel is ébredt. Úgyhogy ezért a hosszú.
2011. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

tégla lakásban lakunk, de hát estére ez is dög meleg... én is úgy tippeltem, hogy ha hajnalban nem ébred fel, akkor val.szeg nem fázik, de hát fura mert ugye én is magamra húzom a takarót, ha hűvösebb a hajnal

a rövidnadrágos megoldás jó ötlet, hogy védi a derekát

köszi

2011. júl. 19. 11:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fázna felkelne. De még sose kelt fel, és nem is lett beteg, úgyhogy nem szoktam betakarni hajnalba sem. :)
2011. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én vékony hálózsákban altatom,így biztos nem takarózik ki és nyugodtan alszok én is.
2011. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ujjatlan body+vékony hálózsák, így probléma nem lehet.
2011. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az enyémek is folyton kitakaróznak. Télen-nyáron. Ha betakarom lerugja és felébred. Sosem fáztak még meg éjjel. Ha nem ébred fel akkor nem is fázik.
2011. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!