Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik a baba ha nyaralni...

Mit eszik a baba ha nyaralni mentek?

Figyelt kérdés
Június végén szeretnénk egy hétre nyaralni menni itt Magyarországon.Kislányom akkor lesz 10 hónapos. Vigyek üveges bébiételeket?Vagy akkor már ehet abból, amit mi eszünk?(Gondolom nem mindent)
2012. ápr. 4. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly épp 10 hónapos volt a lányom, mikor nyaralni mentünk. Vegyesen evett, egyrészt vittem neki üveges bébiételeket (utazásokkor azt kapta, elfogadta úgyhogy nem volt vele gond), másrészt már pár dolgot megevett a mi ételeinkből is, úgyhogy vagy főztem, vagy étteremben ettünk, és akkor is tudott majszolgatni.

A bébiételeket viszont ne akkor kóstoltasd meg vele először, mert ha nem szereti, akkor nehogy a nyaraláskor jöjjetek rá.

2012. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én főztem is, meg vettem is - itthonról nem vittem, minek cipelni, Mo-n mindenhol van bolt normál közelségben, ahol tudok venni.
2012. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont mint első. Gyümölcsöt frissen aprítottam, a többit üvegből vagy a miénkből kapta.
2012. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. ápr. 4. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!