Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál mivel csinálj...

Hozzátáplálásnál mivel csináljátok az almapürét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Robo chef-el. Mindent azzal pürésítettem, így az almát is:)
2012. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg csak 1-2 kanálnyit evett addig a fél almából kiskanállal kikapargattam, amikor már többet akkor elővettem a régi jól bevált üvegreszelőt.
2012. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szupi műanyag reszelő (olyan mint régen az üveg csak jobb :) a banánt is így pépesítem,élesebb a reszelőkéje
2012. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
botmixerrel... lusta vagyok a reszelőt mosogatni, amúgy abban nekem mindig maradtak nagyobb darabkák, amitől eleinte öklendezik a baba
2012. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üvegreszelőn reszeltem. Én nem bántam hogy egy kicsit darabosabb, először tényleg öklendezett, de pár nap alatt hozzászokott és 6 hós korától már a főzelékeket is csak krumplinyomóval töröm össze a husit meg villával külön egy kistányéron, aztán összekeverem. Nagyobb darabok nekem nem maradtak benne, csak egy kicsit kásásabb. Idared, golden és jonagold almát szoktam adni neki, ezek kásásabbak és könnyű őket reszelni.
2012. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a botmixert kipróbálom.
2012. ápr. 4. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!