Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál hogy néz ki...

Hozzátáplálásnál hogy néz ki egy 5 és fél hós napi étrendje, napirendje?

Figyelt kérdés
Miből mennyit eszik? Napirend, alvás ,evés, játszás?
2012. márc. 21. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Az én kislányom 30-án lesz 5 hónapos és ez a napirendje:

07.00 kelés, 210ml tápszer

10.00-ig visszaalszik utána 1/2 11 magasságában tízórai tejpép

Kicsi játék és indul a séta.

13.00 felé hazaérünk, utána 2-ig megebédel, ami 210ml tápszer, utána 4-ig alvás

5 óra felé uzsonna gyümölcsös v. zöldséges bébiétel, utána pedig este 8-ig játék (most hogy ennyire jó idő lesz be fogok iktatni egy délutáni sétát is), megszakítva egy fél órás kora esti szundival. 8-kor fürdés, 1/2 9-kor vacsora 240 ml tápszer és alvás reggelig:))

Tervbe van véve a bébiúszás is, az is jön a programba.


Nálatok?

2012. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk 8körül van kelés, utána tejci kb 130ml. Játszás ha elfárad fél11 körül alszik kb 20 percet. Ebéd dél-vagy 1körül, tejci 40 és 160ml között változik. Utána indul a séta, két három óra császkálás.Fél5kor van bébiétel kóstolás, negyedet megeszeget.Néha még délután is elfogad egy kis tejcit de napi átlagban kb 450ml-t eszik meg. Utána estig játék, hintázás, kompozás, minden ami jól lefárasztja. Ő nagyon rossz evő baba. Ja és az alvások ami napi szinten örülök ha egy órát kitesz:) közte folyamatosan játszani kell vele. Lefekvés előtt még iszik pici tejcit, aztán mély alvás 8-tól reggel 8ig.Ja éjjel álmában még adok neki tejcit 150ml-t, de arra nem ébred fel, álmában eszi. Én most kezdtem a hozzátáplálást ezért vagyok kíváncsi más étrendjére és napirendjére, hogy tudjak tőletek tanulni.
2012. márc. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!