Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még, akinek ekkora cirkusz...

Van még, akinek ekkora cirkuszt rendez a gyereke a dokinál?

Figyelt kérdés
Kisfiam,21 hónapos megőrít mostanában.Régebben vagány kis fickó volt,pár hónapja viszont visít,ha dokit lát.illetve már a rendelőben.gyakorlatilag rá sem néznek még,felismeri a helyet,legyen az kórház,vagy rendelő és máris vígasztalhatatlan!ma 40 percig ordított egy sima vizsgálat miatt.Csak akkor nyugodott le,mikor hazaértünk.Másnál is van ilyen,vagy csak nálunk?Tudom,csúnya gondolat,de szégyelltem magam,hogy ennyire ordít!

2012. ápr. 4. 13:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, az én fiam is. A lányom elég hamar leszokott róla, mert a gyerekorvos, és a védő egy helyen van, és terhesen havonta mentem oda, és ő csak játszott az ott lévő játékokkal, senki nem is szólt hozzá. Szóval ő megnyugodott hamar.

A fiam viszont egy tragédia. Másik orvoshoz járunk, itt játékok sincsenek. De ha már befordulunk a sarkon, akkor kezdi. Ha én vagyok beteg, vagy a nővére, akkor is sír. Vizsgálat közben kiabál az orvossal, bár csak halandzsa, de gondolom azt mondja, hogy ne bántsd már a tesómat!

Én is nagyon cikinek érzem, pláne, hogy az óvodás lányom havonta egyszer legalább beteg, aztán végigmegy az egész családon. Szóval nagyon gyakran megyünk a dokihoz. És már vagy egy éve kapott oltást, azóta sem bántották, és nem felejti el. A mi doktor nénink is nagyon kedves, de nem hatja meg. Matricát szokott adni, de a fiam nem fogadja el tőle, annyira haragszik rá.

Előnye, hogy soron kívül azonnal bemehetünk.

2012. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!