Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viselitek ha nemcsak...

Hogyan viselitek ha nemcsak sír hanem ordít és semmire sem reagál a bébitek? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Bevallom már néha én is ordítani tudnék de csak a hangom emelem persze mindent kipróbálok előtte és könyörgök is,persze tudom még nem érti és már megfordult sajnos a fejemben hogy biztos bennem van a hiba és talán nem kellett volna gyerek vagy csak később pedig nagyon akartam vagy nem vagyok jó anyja neki ha meg sem tudom nyugtatni.,..
2009. jún. 16. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom ki, hogy ne kiabáljak, mikor ő is ordít már egy ideje. Nem rá kiabálok, csak kiadom magamból az idegességet. Nem vagyok rá büszke,de őt úgyse érdekli. Nem is azért teszem mondjuk, mert valami reakciót várok, hanem, hogy kicsit kiadjam magaból.
2009. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy picit fröcsköld le egy kis hideg vízzel! Persze nagyon keveset, és ne is túl hideget, csak úgy mértékkel! Hidd el fog segíteni!

2009. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha már semmi nem segít,se a simi,se a rá fújás...semmi és csak bőg,akkor leteszem biztonságos helyre és kimegyek kiengedni a gőzt....nagy levegő,,egy pohár víz...és vissza megyek azzal a tudattal.hogy egyedül nem fog tudni megnyugodni,és felveszem és újra nyugtatom
2009. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya, szerintem ez mindenkinél így van, nyugi elmúlik ez a korszak
2009. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

MEkkora a babád?

Azt gondolnám kicsi, és még a hasfájással kúzdötök.

De lehet tévedek.

Nyugi, ez ilyen , sír, de majd jobb lesz. Nem tudsz rajta segíteni, csak ha ott vagy, simogatod, felveszed, nyugodtan beszélsz hozzá halkan, simized a tarkóját és nyugodt maradsz.

Ezt a legnehezebb, tudom, de próbáld meg úgy felfogn, hogy nem tudsz ennél többet tenni, és amit lehet te megteszel.

Nekem ilyenkor bevált, hogy cicire tettem, és tornáztattam, kicsit jobban lett tőle.

(meg aloe vera activatort adtam neki)

2009. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem anyatejes hanem tápszeres, koraszülött volt, 12 hetes lesz csütörtökön és nem hasfájós, legalábbis nem veszem azt észre rajta inkább nagyon sokat van fent napközben és estére nagyon elfárad aludni csak éjszaka akar, viszont este már teljesen készen van.
2009. jún. 16. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az "fán alvó tigris" póz jön be, leginkább az apja karján.
2009. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam másfél hós. Hasfájós is. Már 3. napja nyűgös. Szinte csak kézben van el, csak akkor tudom lerakni, ha már nagyon kifárdt. Van benne szerintem egy kis 'hiszti' is. Ordít és ordít és annyira fáj, hogy hiába minden igyekezetünk, nem tudunk segíteni. Már teljesen ki vagyok merülve. Alig alszom. Ingerültek vagyunk mind a kettenférjemmel. Tegnap eltörtem egy tányért, persze nem direkt, csak a kést ütöttem oda. Én azt hittem, hogy csak engem borít ez ki, de úgy látom, hogy nem vagyok egyedül. Kitartás mindenkinek! Látunk még szebb napokat!
2009. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a fán alvó tigris pózban van el legjobban a bébi! Ha tényleg ennyire ordit, mivel ő szerintem még fiatal a hisztihez, nem lehet, hogy valami baja tényleg van? Nekem 2.5 hós a babám, da a végtelen üvöltés mindig azt jelenti, hogy éhes, csak van, hogy nem hiszem el, mert mondjuk nem rég ettünk, és amúgy rendszeres a napirendje. Ha tápszeres amúgy hasfájós is lehet, miért vagy annyira biztos, hogy nem az? Egy kis tornát esetleg kipróbálhatsz! Én ilyen kicsinél még a vizspriccelést kihagynám, szerintem az a nagyobbaknál jó, ha tényleg direkt hisztiznek. Nagyon fontos, hogy te nyugodt maradj, mert ráadásul megérzi, ha elromlott a kedved, és még sirósabb lesz :( Illetve cumit próbáltál már? Ha nagyon fáradt, de nem segit a ringatás egyebek, az segithet neki levezetni a szopireflexes feszültségét és elaludni.

Sok sikert!!

2009. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is éjszakákon át nem aludtunk.

Kipróbáltuk az összes "csodaszert" a hasfájásra, cipeltük a lakásban órákon át ezerféle pózban, énekeltem neki, tornáztattam, babakocsiztunk, orvoshoz mentünk,...

Már a hordozót is betettem az ágyunkba, abban ringattam a kicsit!

Próbáltunk többször kevesebb tápszert adni, majd tovább húzni az étkezések idejét. Mindent, ami eszünkbe jutott.

3 hétig ez ment, a fáradtságtól öltük egymást a párommal. Aztán tápszert váltottunk (Beba HA Start Aktívra), az segített valamennyit. 1 héttel a váltás után már volt pár éjszakánk, amikor nem ordított a lányunk vég nélkül. A bifidusz csodákra képes!

Azt mondják, a Normaflore is sokat segít a hasfájáson, szerintem próbáld ki! Nekem már nem volt lehetőségem, mert mire ezt a tippet kaptam, elmúlt.

Ugyanakkor nem akarlak elkeseríteni, de nálunk az idő segített a legtöbbet. A gyerkőc 12-13 hetes korában mintha elfújták volna az egészet.

Azóta átalussza az éjszakát.

Azóta újra szép a világ! ;)

Sok sikert & kitartás!

Üdv: 7,5 hónapos baba anyukája

2009. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!