Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek a távkapcsola...

Hogyan viselitek a távkapcsolatot? Mit csináltok mikor nagyon ott kéne, hogy legyen de még sincs ott?

Figyelt kérdés
A párommal havonta kétszer találkozunk a munkája miatt,és már nagyon nehezen viselem. Ma szörnyű napom volt meghalt a cicám, szivattak az egyetemen és még a főnököm is belém kötött. Haza érve az üres házba annyira jó lenne megölelni és tényleg a sirás kerülget nélküle. Mi a megoldás?
2011. máj. 16. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg hívd fel valamelyik barátnődet, és lelkizzetek egy nagyot. Én így szoktam ilyenkor.
2011. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Keress helyette egy masikat, aki ott van, hogy kiontsd a szived. Nem masik parra gondolok, hanem baratno, csalad. Felnott korban azert sokat magunkkal kell tisztazni, elviselni, megtargyalni, nincs es nem is lehet ott mindig valaki. Hiv fel, nem olyan mint szemelyesen, de azert ki tudod adni magadbol a rossz napodat.
2011. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én 3 évig éltem távkapcsiba, nekem is nagyon rossz volt, hogy van párom, de mégsincs. Valahogy túl kell élni vagy egyikőtöknek mennie kell a másikhoz.
2011. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Ó... sajnálom, szörnyű napod lehet...

Telefon... vagy tényleg valaki jó barátnő, szülő átsegíthet a mai napon. Hosszú távon meg... hát ti tudjátok, mennyire működik a távkapcsolat... De el tudom képzelni, mennyire hiányzik neked... :(

2011. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Rosszul...1 év mindennapos találkozás,együttalvás után messzebb kerültünk (hazaköltöztem nyárra,70km)...első hét még elment,második héten meló után hol én,hol ő jött estére (hétvégi 2 együtt töltött napon kivül)...nyári fizum elment benzinre...

következő nyáron már anyámék javasolták,h ne költözzek haza,hanem inkább keressek ott melót,és hétvégére együtt menjünk látogatóba


nem birnám amit sokan..

24/N

2011. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 hónapja élek távkapcsolatban, és évi 1 hetet tudunk együtt tölteni. Ebből következik, hogy még csak 1 hetet voltunk együtt személyesen, de mindennap beszélünk 2 órát skypon, és így túl tudjuk élni ezt a 6 évet, amíg még kint szeretne maradni 3000 km-re innen. 8 hónapja ismertük már egymást úgy, hogy mindennap beszéltünk, mielőtt először együtt töltöttünk 1 hetet. Most úgy néz ki szeptemberben jön megint. Javaslom, hogy egy barátnő(i)ddel járj össze, amennyiben lelkizni szeretnél, nekem is az segít, amikor már totál magam alatt vagyok, hogy nem tudom átölelni. 29N
2011. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ma pontosan ezen gondolkodtam, hogy meddig lehet csinálni. Mi két évet úgy töltöttünk el, hogy mindennap találkoztunk, 3. évben egyetem miatt szétváltak az útjaink (egyik szak nem volt ott, ahol a másik) Eleinte nagyon nehéz volt, szinte minden alkalommal sírtam, mikor el kellett búcsúznunk a busznál...Pedig volt tanulni valóm, barátaim, szerettem az egyetemet...Azóta eltelt 2 év...biza nehéz dolog, hogy amikor megölelnéd nincs veled, tudom milyen:(

Ma reggel negyed 5 kor felkeltünk és zokogni kezdtem, mint egy 3 éves, hogy nem akarok visszajönni. gondolom ezekre rájön a stressz, hogy vizsgaidőszak van, s hogy egy fantasztikus családi hétvége után vagyunk. Ilyenkor a legnehezebb visszarázódni...Amikor napokig úgy alszom el a mellkasán, amikor napokig hallgatom, ahogy szivat, s mindenféle vicceket mond, hogy jó kedvem legyen, amikor együtt eszünk, sétálunk stb...És akkor vissza jövök ide, itt egyedül eszem, egyedül alszom, egyedül csinálok mindent, alig eszem, mert egyedül nem szeretek...:-S

S bele gondolok abba, hogy "mi lenne ha..." de ebbe jobb ha nem gondolok bele, mert csak szomorúbb leszek.

Az az igazság engem nem derogál hogy féltékeny vagyok, vagy, hogy attól félek, hogy bármi rosszabb lesz a kapcsolatunkba. Mióta távkapcsolatban élünk sokkal megértőbbek vagyunk, türelmesebbek és sokkal jobban értékelünk minden együtt töltött percet...


Mikor nagyon kéne, de nincs ott...most pl. eszem egy kicsit aztán vetem bele magam a tanulásba, kedden este ismét Vele lehetek pár órácskát, ha minden jól megy...utána meg 1 hónapig nem találkozunk:-S

Mi jövőben ha minden jól megy összeköltözünk, államvizsga után nem várok egy percet sem tovább. Ő a mindenem:)


Kívánok Neked is kitartást, remélem sikerül gyakrabban találkoznotok!

21-L

2011. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi így kezdtük a házasságot, illetve együttjárást. Házasság lett, még utána sem lehettünk együtt, mert külföldre mentem és várni kellett a papírokra, hogy hivatalos lehessek. Nekünk valahogy nem volt nehéz. Talán az abszolut bizalom és szeretet, tisztelet egymás iránt. Sajnos ami nehebb volt ezeknél, hogy a férjem sajnos beteges, és akkor is volt, hogy kórházban volt. Azóta nyaranta nem vagyunk együtt, sokszor kórházban köt ki. Nem mindig ugyanazzal, és nem tudjuk előre. Már már félek hazamenni, már ő is említette, hogy na mi lesz legközelebb a baja miért mehet a nyáron kórházba. Nincs neki senkije itt mármint család. Munkatársak vannak, ha kell segítenek neki. Nekem ez nehéz, mert nem szaladgálhatok vissza ilyenkor hozzá. De felnőtt vagyok, megbeszélem magammal, tartom a kapcsolatot napi szinten szinte. Erősnek kell lenni, pozitívnak kell próbálni lenni. Egyszer lent, egyszer fent. Bolhából nem elefit csinálni. Ha pedig nagyon nem megy mégsem, akkor olyan párt találni, aki közel van, és a terv ez is marad.

Légy erős, foglald le magad, és írj neki , és tarts kapcsolatot azokkal akik körülötted vannak ők átsegítenek a legnehezén.

2011. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!