Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha egy baba nem nyúl tárgyakért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
autizmus ..
2012. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Restellem, de nem tudom pontosan.

A barátnőm babája, én most jöttem haza csak külföldről ezért nem tudom hétre pontosan. 4-5 hónap között az tuti!:)

2012. ápr. 4. 17:27
 4/10 boer beata ***** válasza:
Hat lehetseges hogy megkesett picit fejlodesben nem kell egybol rosszra gondolni de ez attol fugg tanyleg h pontosan hany honapos ha 5on tul van szerintem az mar baj...az en kisfiam tegnap toltotte a 3 honapot de mar jo par napja probalkozik neha sikerrel neha nem
2012. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

De mi lehet az oka mégis?

A barátnőm olvasta valahol,hogy pl. feszes izmok. De a baba nem feszes, nyújtani tudja a karját, az ujjait is. Fogni meg fog mindent, amit a kezébe adunk, de hiába rázogat bármit előtte,nézi, de nem nyúl!

Egyébként nemrég múlhatott 4 hónapos kb.!

2012. ápr. 4. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
laza izomzat is állhat a háttérben. Az én lányomnál ez vol. 4.5 hónaposan kezdett el nyúlni a játékokért.
2012. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem kellene aggódni, lehet lassaban fejlődik, majd megtanulja. Amúgy szerintem az izomzaton kívül a látás vagy a hallás is befolyásolhatja, hogy érzékeli hogy az a tárgy ott van.
2012. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet valami a látásával, vagy az értelmi fejlődésével. Amúgy ez így elég nehezen megítélhető dolog. Lehet hogyha élőben látnánk a gyereket, rögtön azt mondaná bármelyikünk, hogy nincs semmi baja. Szerintem el kellene vinni orvoshoz, ami viszont az anyuka dolga lenne.
2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát a látás-hallás szerintem rendben, mert a tárgyat nézi, mosolyog is rá, csak nem nyúl érte.

Ha beszélek hozzá, odafordítja a fejét, tehát gondolom, a hallás is ok.

Egyébként nagyon mosolygós, kommunikatív baba!

Persze, elviszi dokihoz, csak kíváncsiak voltunk rá,hogy ha úgy tűnik az izomzatával nincs gond, akkor milyen okai lehetnek még!

2012. ápr. 5. 04:35
 10/10 boer beata ***** válasza:
4/9 es vagyok az en fiamnal laza izomzatot allapitottak meg de azert szerintem ennek ellenre idonap elott csinalja 3 honapos
2012. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!