Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos ülni tudó babának...

9hónapos ülni tudó babának lehet venni autósülést hordozó helyett? Ha igen milyen fajtát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy meg kicsi már a hordozó...11kiló már és elég magas baba.
2012. ápr. 4. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:

attól függ hány kiló :)

van 0-tól kilós és 9kilótól autósülés.


de ha jó a hordozó akkor az a legjobb egy éves korig, ugyanis menetiránnyal megegyezően még nem annyira biztonságos a gyenge nyakuk miatt

2012. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,van 9-18 vagy 9-36 kg-ig használható.
2012. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

melyik jó szerintetek?

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 4. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 9 hónaposnak inkább a 2.-at venném,igaz az csak 4 éves korig 25 kg-ig ajánlott,viszont ha sokat használjátok,akkor 3-4 év múlva úgyis elhasználódna. Még az utolsó se rossz,de ezeket inkább nagyobbaknak ajánlják.
2012. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább 9-18-as ülést vennék, max. 9-25-öst. A 9-36-os túl nagy kategóriát ölel át, azt a szakemberek sem ajánlják. Nekünk ilyen van, és elégedett vagyok vele: [link]

(Még mielőtt valaki leszólná a Naniát: erre volt pénzünk, de ha megengedhettük volna magunknak, biztos, hogy Römert vettünk volna, de nem volt. És teljesen jó ülés ez is, a babám is szereti...)

2012. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is 9-18kg-ig vegyél. Mondjuk többnyire ezeket is be lehet menetiránnyal háttal kötni, nem csak a hordozót. Csodálom, hogy el volt még a hordozóban a kicsikéd, mert az én kislányomnak 8 hónaposan ki kellett cserélni, mert nem maradt el a hordozóban, mert abban feküdnie kellett, és nem is látott ki. Kapott egy 9-18kg-ig ülést, ami dönthető. Ha ilyen ülésre van pénzed, akkor ezt veszed meg. Hidd el, ha valami gond van, akkor a méregdrága ülésben is gond van. Aztán mondhatják sokan, hogy ez nem igaz. Én például használtat vettem. Azt is sokan leszólják, de engem nem érdekel, mert tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Használtan vettem römert, mert arra volt pénzünk.
2012. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!