Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós babának napi 800 mili...

1 hós babának napi 800 mili nem túl sok? 4,5 kiló

Figyelt kérdés

lány, 3.5el született

alkalmanként 100-160at nyom be


ejszaka 2x kel


2012. ápr. 5. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó amennyit eszik.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kisemberem is "zabagép", nagyjából ennyit eszik ő is, és 1 kilót hízott egy hónapos korára.

De mivel ránézésre nem kövér, úgy gondolom ehetne még többet is, ha férne bele :)

Ő 3790 és 54 cm volt születésnél, viszont én kifejezetten vékonynak találtam a kis kezét meg lábát, ezt csak érdekességképp írom. Mostanra lett husibb végre, ebből kiindulva nálatok sem lehet szükségtelenül sok a kaja, nyugi!

2012. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem sok.


A mi imádott dokink azt mondta, hogy a gyerekek 400-1200ml közötti mennyiségben esznek ideálisan. VAn amelyik megelégszik napi 400ml-vel és gyarapszik tőle, van amelyik csak 1200-al érzi magét jól.


A 800 pont átlagos:)

2012. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi :D

en kövérnek látom a babám, két álla van, akkora a kis tokája :( :)

azert kerdeztem, hogy felek tuletetem

2012. ápr. 5. 08:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem eteted tűl ne aggódj!

Anyatejes vagy tépszeres?Mert azt nem is írtad!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hat szivesen mondanam, hogy "felesbe megy", de igazabol szopizik kicsit kaja elott (mar ha elfogadja), merleggel nem merheto mennyiseget, max 10 milit, es utana tapszer.

mar az anyatejet nem is irom :(

a fiamnal kegyetlen lelki traumat okozott a dolog, komoly depresszioba estem, hogy nem tudok szoptatni, erre most derult ki (az orvos odalokte fel szoval, hogy "latott mar olyat, aki pco mellett szoptatott".. nem is mondtak, hogy hormonproblemak miatt lehet tejproblema is :((

az igazsaghoz hozzatartozik, hogy engem egyreszt mert tomtek mint a libat, es mert tobb hormonproblemam van, eleg kover vagyok, es kegyetlen problemaim vannak a sulyommal, es rettegek tole, hogy a gyerekeim is "oroklik". (a fiam az apjara hasonlit, vekony, nyulank,barmit eszik, kiallnak a bordai, a pici meg igazabol egy kis gombóc, feltem

2012. ápr. 5. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!