Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy áll a dolog, hogy lehet,...

Úgy áll a dolog, hogy lehet, hogy terhes vagyok. Viszont van rajtam kb 25 kiló súlyfelesleg. Mit kell ennem/tennem, hogy ezen tul mar ne hizzak, de a babának se legyen semmi baja?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én se túl vékonyan lettem terhes(ducin) és most szülés után pár kilóval(7-tel)kevesebb vagyok, 16 hós a fiam és megint szeretnénk mégegyet.

Az elsőnél úgy ettem mint akik diétáznak(25.héttől),mint mondjuk cukor miatt szoktak. napi 5ször keveset, és inkább a szénhidrátbevitelre kell figyelni. tízórai meg uzsonna egy akármilyen yoghurt vagy egy gyümölcs- egy alma vagy ilyen, reggel és este odafigyelni hogy mennyit és ebédnél pedig egy normális adagot, félidőig szedtem vitamint és mire szülni mentem nem jött rám 1 kiló se(pontosan amit a vitamin miatti étvágy köv-ben felszedtem azt le is adtam) és a dokik csodálták. 3520 grammal és 50 cm lett a kisfiam 39 hétre

2009. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat... ezek szerint nagyjából annyi a dolgom, hogy egészségesen táplálkozom? Erre a súlyra már nem szeretnék plusszban hízni... sportolással mi a helyzet? Elnézést, csak még nincs fogadott dokim, nem is terveztem a teherbeesést, de nem bánom :)
2009. febr. 17. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mikor teherbe esten akkor olyan 112 kiló lehettem, nem tudom pontosan. Aztán azóta voltam már 105 kiló is, jelenleg december elejétől tartom a 107 kilót.

De azért még félek, hogy sokat hízhatok.


23 hetes kismami

2009. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekem sem volt fogadott dokim, te tehetsz magadért, sportolni annyit tettem hogy sétáltam minden nap valamennyit, a 30. hétig utána már nem ment, intimtornát csináltam még, a terhestornát kb 2szer csináltam meg, a séta többet ért nekem, akár elég 5-10 perc ha nem mozogtál eddig én azelőtt ülőmunkát végeztem, és 100 kg voltam terhesség előtt, most utána 93 voltam és vagyok még mindig és 16 hós a fiam, sok sikert (tudom nehéz főleg ha kívánós vaggy:) )

2009. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm a válaszokat, nagyon izgulok :)
2009. febr. 17. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!