Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan csak a teljesen...

Most komolyan csak a teljesen felesleges kérdésekre lehet itt választ kapni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy el leszek küldve a jó büdös...ba a kérdés miatt, de pont nem érdekel. Megkérdeztem tegnap, hogy mi az az étel, amit a 7 hónapos babádnál vezettél be. Mivel első babám, minden táblázat mást ír,kellett volna egy kis segítség( 0 válasz)

De amikor vki azt kérdezni, hogy pl: ihat 3 hónapos babám bolti tejet, arra válaszolnak 30-an. Szánalmas az egész komolyan...

Akinek nem inge...


2012. ápr. 5. 09:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem leszel elküldve...ezt már én is tapasztaltam!!Azokra a kérdésekre is sokan válaszolnak amik provokálóak,aztán jót veszekednek itt a kedves anyukák...:(
2012. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Elvileg azért írunk ide, hogy segítsünk, tapasztalatot cseréljünk(legalábbis én)

De a hajamat ki tudnám tépni, mikor egy normális kérdésre nem kapok választ, viszont az rohadt fontos, hogy mások hogy hívják otthon a taknyot(nem tudom ki emlékszik a kérdésre kb 70 válasz jött)

2012. ápr. 5. 10:04
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
nálunk a 7 hónapos babám sütőtököt, halat, almát körtét, őszibarack levet, babakekszet evett. Na meg tápszert, és imádta ezeket a milumil, meg milupa tejpépeket, amit csak vízzel összekeversz és kész. :)
2012. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

...én sem küldelek el... sokszor már nekem is az agyamra mennek a hasonlóan bugyuta kérdések. Ha pedig a tényleges tapasztalatomat írom le tök komoly kérdéshez (pl tandem-szoptatás) akkor meg úgy lepontoznak mint a csuda.


A feltett kérdésedre pedig csak annyit tudok segítségként ajánlani ahonnan én is sokat lestem: [link]


Különben meg a legjobb, ha az ösztöneidre hallgatsz etetés kérdésben.

2012. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 H.Orsolya ***** válasza:
Próbáltad kiemelni a kérdést? Hátha úgy jobban felfigyelnek rá, mert ahogy láttam, most a 2. oldalon van a kérdésed.
2012. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Az én babám is 7 hónapos.Mondhatni mindenevő.Igaz ő a harmadik,és nem bánok vele hímes tojásként,de azért még is óvatosan.Mi almával kezdtük.Tettem bele kekszet,majd sárgarépa,krumpli,párolt zöldségeket,szinte mindent.Kivéve ami puffaszt.Kap már rizst,sajtot.A napokban kapott,pudingot,piskótát.Szerintem óvatosan már sok mindent adhatsz neki.Ja húsika... Azt kell adni vaspótlás miatt.Remélem segítettem.Ügyes légy ...
2012. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 5. 10:17
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Igen én is tapasztaltam,feltettem egy kérdést és vagy 7en válaszoltak rá,vagy csak 1-2 ember,de a sok idióta kérdésre aminek tényleg nem sok értelme arra sok érkezik,szerintem jót veszekedek rajta.

Mi a hozzátáplálást 4 hónapos korában kezdtük

a kisfiamnál.

7 hónapos koráig kapott:alma,körte,görögdinnye,banán,sárga-,őszibarack,sütőtök,rizs,meggy,répa,paradicsompüré,zöldborsó,krumpli,keksz(glutén),kenyér,kifli,tök

7 hónaposan kapott először: csirke,nyuszi,pulyka hús,túró,cékla,brokkoli,sóska,spárga,gesztenye,cukkini,szilva,csirkemáj

ha jól emlékszem,és jól írtam le

kisfiam ma már 11 hónapos és szinte mindent eszik tojásfehérje,méz,hal,füstölt húsok,diófélék,eper,málna,ribizli,bab,lencse,tejszín kivételével

2012. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ezt már én is tapasztaltam... És emlékszem a taknyos kérdésre is. Nagyon durván összekaptak. Főleg az mikor így reagált valaki(talán a kérdező?) "Nem azt kérdeztem, hogy hogy hív anyád..." (Vagy valami hasonló.) Bocs, hogy eltértem a kérdéstől, és érdemben segíteni sem tudok, (a lányom még csak 6hós) de esetleg ha begépeled, hogy babakonyha, vagy 7 hónapos baba étrendje, kidob rá egy csomót, hátha ott találsz olyat, amit tudsz használni.
2012. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem leszel elküldve:)


Én ugyanerre csodálkoztam rá másfél éve, hogy annyi idióta kérdés van, amire ezren válaszolnak, és ami mindenkinél kiveri a biztosítékot, míg a valóban segítséget kérő kérdések senkit nem foglalkoztatnak:)

Aztán arra jutottam, hogy amíg van cirkusz, addig boldog a magyar:D:D:D:D


Hozzátáplálásnál annyira nem tudok sajnos segíteni, mert a bőrgyógyász javaslatára (atópiára hajlamos a fiam) minden ételt két hónappal később vezettem be neki:)


De gyümölcsök mehetnek nyugodtan, arra figyelj, hogy a banán nagyon megfoghatja a pocakot:)

2012. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!