Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősek a babák, amikor...

Mennyi idősek a babák, amikor már nem folyik minden testnyílásukból folyamatosan valamilyen trutymó?

Figyelt kérdés
Ma egy kicsit kiakadtam. Miközben cserélem a kakis pelust, a babám irgalmatlanul lebukta az alig két perce ráadott felsőt. Miközben próbáltam ettől megszabadítani, szegénykém akkorát pisilt, hogy úszott a pelenkázó. Közben ott a tengernyi nyál, a bútorokon, az ülőgarnitúrán, a parketán, a szőnyegen, nem is sorolom. Ne értsetek félre, imádom a kicsim és tudtam hogy a gyerekvállalás felforgatja majd az életünket (bár a trutyi invázióról konkréten nem volt szó ;), csak szeretném legalább körülbelül tudni, hogy mikor fog a lakásunk újra lakásra hasonlítani, nem pedig egy Hollywood-i filmstúdióra az Alien forgatása után...
2009. jún. 16. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:))))


Mennyi idős?

Az enyém 11 hós és minden reggel úgy kezdem, hogy felmosom a konyhát, hogy a tegnapi nyáltól megtisztítsam a lakást.

A 9 éves meg, úgy iszik és úgy mos kezet, hogy utána szintén minden egymerő pötty, amibe utána a kicsi belemászik és még a piskótát is belekeni...


Szóval nem tudom. De nálunk a nagy is majdnem azt csinálja mint a kicsi. :)))

2009. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát,ez szerintem babafüggő.

Az enyém 1 éves koráig 2 percenként bukott/hányt,bepisilt ,bekakilt....

Most 21 hós s a lakás még mindig Hollywood-i,és szerintem egy darabig marad is..

2009. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Húúú, asszem nekem nagy mázlim van a lányommal :)

Kb 2 hós koráig bukott rendszeresen, azóta elvétve. A kakis baleseteket 2 kezemen meg tudom számolni, a pelenkázót összesen 2x áztatta el.

Most 9 hós, és fogzik ezerrel, így aztán nyál van bőven, meg önállósodna az evéssel, ami jelenleg az ételben való szabadkezi turkálást és önálló falatka-szájba-kormányzást jelent. De azért annyira ez sem vészes, rosszabbra számítottam a két unokaöcsém produkciói után.

2009. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam most volt egy éves,és nálunk minden étkezés után nagytakarítást kell csinálni!Szerintem ez még eltart egy darabig!
2009. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok :) 8 hónapos a babám és nemrég kezdett kúszni, ami sok mindent megmagyaráz. Nem kevés nosztalgiával gondolok vissza a tip-top kis nappalinkra ami ezek szerint egy jó időre baba-tanyává alakult át. Boldog babázást!
2009. jún. 16. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 17hónapos de nagyon sokat van pelus nélkül ebben a melegben és mindenhol a lakásban pisi tocsákat takarítok!:-)hiában van bili még nem igazán használja!
2009. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jézusom erre kell készülnöm!!!!
2009. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!