Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevallalnatok az egyedul allo...

Bevallalnatok az egyedul allo anya szerepet, ha parotok heti parszor csavarogna -csak nappal-? Hetvegen csak baratok, hetkozben is 2szer

Figyelt kérdés
ne irjatok,hogy beszeljem meg vele,mert mar 2 eve probalom
2012. ápr. 5. 13:26
1 2 3
 1/28 Kerria ***** válasza:

Az én férjem vállalkozó, itthon van, de mégsincs, napi kb. 1-1,5 órát segít... akkor szoktam fürdeni, pihenni.


Szerintem megoldható, ha az első babáról van szó. Ha már van egy gyerkőc, úgy nélkülözhetetlen a segítség! Így azt mondom, ha erős vagy vágj bele. Ha van Anyuka, testvér, aki esetleg néha besegítsen, akkor méginkább.


Azt beszéld meg vele, ha Te lebetegedsz, nátha, vagy hasonló, akkor hajlandó-e többet segíteni. Nekem most hogy nem tudtam pihenni a betegség alatt nem igazán jöttem rendbe. 1 hónapja kezdődött, a köhögés még most is sokszor rám jön, meg az orrfolyás is. Így nagyon nehéz!


4 hónapos kislány anyukája

2012. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
:) viccelsz.egyaltalan nem segit,mert azt mondja,o dolgozik.Ez meg az en munkam.Egyetlen dolgot csinal meg mindennap,mast soha,magara megfoz.-en vegetarianus vagyok,nem eszem hust,mint o
2012. ápr. 5. 13:41
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Szereted a párod?

Mert ha igen akkor oly mindegy hogy együtt vagytok vagy nemegyébként jól megvagytok?

Mert ha jól megvagytok azon kívül hogy szinte soha nincs otthon akkor nem hiszem hogy sok értelme van persze ha van másik pasi a dologba akkor vágj bele de ha semmi nincs akkor így is úgy is egyedül leszelde így gondolom még az anyagiak s megvannak

2012. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
És ő mit mond,mikor te megkéred kevesebbet csavarogjon?Így ahogy írsz róla,úgy tűnik egyáltalán nem foglalkozik veletek.
2012. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
azt mondja,igy ismertem meg,fogadjam el igy ,o nem akar megvaltozni,inkabb egyedul lesz,minthogy otthon ulos legyen.Egyebkent megvagyunk.Nincs masik pasi/no a dologban
2012. ápr. 5. 14:37
 6/28 A kérdező kommentje:
most ugy erzem,nem vagyunk fontosak es vesztegetem az idom,ha tovabb elnezem es nem valtozik semmi
2012. ápr. 5. 14:51
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
a párodnak igaza van. ő ilyen,te ezzel fogadtad el. akkor kellett volna gondolkodni mikor összejöttetek h ez neked jó e. elkövetted az egyik legnagyobb női hibát,azt hitted te majd megváltoztatod. de ilyen nincs. semmi okod-jogod szemrehányást tenni neki. később se lesz jobb,ha már most szar,akkor lépj ki.
2012. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
ez az egyébként megvagyunk duma pont olyan gáz mint h a maga módján szeret. ez neked szar,neki meg ahogy nyilatkozik pont mindegy. nem bántanmi akarlak,de ahogy jön egy jobb mint te le fog lépni mert nyilvánvaló h nem érdeklitek igazán,és nem szeret,abból amiket irsz róla nekem ez jön le. nem kötelező szenvedni,köss utilapút a talpára
2012. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Sajnos pedig az ilyenek szoktak becsajozni.Mert megtehetik!
2012. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

nem piszkálni akarlak,csak összehasonlitásképpen leirom h az én férjem milyen-vagyis a normális férj-apa minta szerintem-:


reggel megy edzeni,h ne az estéket vegye el a gyerekektől. munka után hazajön,és onnantól estig folyamatosan foglalkozik velük. egyedül is elviszi őket orvoshoz,vagy programokra,bármire. a 3. babánkat várjuk,reggel ő viszi őket bölcsibe,oviba. bármit rá lehet bizni egydül főzni nem tud-nem is kell neki. kb havi 1-2 alkalom van h elmegy,ezek sport vagy baráti összejövetelek. és nem mert bezárom hanem mert ő azt mondja a legnagyobb boldogsága a családja. ha egész éjjel virrasztanunk kell mert betegek a gyerekek akkor se szól egy szót sem.


ne haragudj de a párod apának és társnak is csapnivaló. ő egy magányos farkas,és nem lesz másmilyen,melletted biztos nem. de lehet h holnap jön egy másik nő és miatta megváltozik,ezt nem tudhatod.

2012. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!