Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok bejön, az "otthagyom...

Nálatok bejön, az "otthagyom a pólómat, hogy érezze az illatomat", ha nem vagytok mellette?

Figyelt kérdés

9 hós. Eddig 2x mentünk el a férjemmel 2-3 órára fürdetés után kikapcsolódni úgy,hogy már az anyukám altatta. Otthagytam az aznap viselt pólómat a babámnak. Nem is volt semmi gond. Persze,lehet,h nem a póló miatt...

Heti 1x szokott anyukáméknál lenni 1-2órát,sétálnak stb. Elvileg biztonságban érzi magát mellette is. Ti szoktatok hasonló cseleket bevetni?



2012. ápr. 3. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor vizsgázni voltam és Ő 2-3 hónapos volt addig bejött,hogy ott hagytam a pólómat amiben aludtam,csak úgy aludt,mint a bunda.
2012. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kíváncsicska ***** válasza:
Én ezt még nem próbáltam.4 hónapos a lányom párszor már hagytuk mamikra de a póló nélkül is jól elvoltak.Annyit tettem, hogy fejtem le tejet (mert anyatejes) és azt hagytam otthon biztos ami tuti.Igaz a nagyszületi nagyon sokszor látja mert nem lakunk egymástól túl messze, de a kellő távolság megvan. :)
2012. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 hós a kisfiam: múlt héten először szabadultam ki egyedül szórakozni ( régi munkatársakkal). Hát, röviden: nem jött be a póló -csel:))
2012. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nagyszülőkkel szinte minden nap találkozik, hetente 1x pedig náluk hagyom 1-2 órát. Eddig nem volt gond. Bár még nekem eddig nem kellett szöknöm...majd eljön ez az időszak is...:)
2012. ápr. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!