Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melegkiütéssel kell valamit...

Melegkiütéssel kell valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Ma az autóban,a hordozóban eléggé leizzadt szegény lánykám. Ahogy hazaértünk száraz rucit adtam rá,de láttam,h pár helyen apró pöttyökkel lett teli? Kell valamit csinálni? Hintőpor stb...?

9 hós

Köszi



2012. ápr. 5. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik magától.

Az én nagy fiamnak (1 éves) neki is szokott néha lenni, elmúlik magától.

2012. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2012. ápr. 5. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele semmit csinálni, de ha legközelebb ilyen van akkor mielőtt átöltözteted kicsit langyos vízzel áttörölgetheted, kamillás vízzel is, hamarabb elmúlnak a pöttyök és jól esik neki. hintőporozni nem kell.
2012. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz,mert nem tudtam eltalálni,h mit is adjak rá. Hosszú ujjú body és egy rövid ujjú póló volt rajta,cicanadrággal,zoknival. Tettem a hordozóba egy textilpelát,pont azért,mert elég sz@r az anyaga,de nagyon leizzadt,csupa víz volt a haja. Én már nem tudom,h miben érezné jól magát. :(

Köszi a választ.

2012. ápr. 5. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én babapúdert használok rá, gyakran van nálunk is.
2012. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!