Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is szokta ezt...

A ti babátok is szokta ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Mióta ülni tud, kb. 10,5-11 hónapos korától csinálja, ritkán, hogy szándékosan beleveri a fejét dolgokba (padló, etetőszék tálcája, kiságy)

Védőnő annyit mondott rá, ha nem sír akkor nem kell vele foglalkozni.

Csak kíváncsi lennék, más babája is szokott ilyet csinálni vagy csak a miénk.

Inkább nevet ilyenkor, de volt hogy 1-2x sírt, de utóbbi szinte alig fordul elő.

Eleinte pl. csak akkor csinálta, s csak padlónál, ha pár percre leültem ide, ide kúszott, felült, s a padlóba verte a fejét.

Vagy ha dolgom van, jön utánam itt a szobában s csinálja.

Szerencsére nem mindig, csak van h zavaró, s féltem h fájhat neki,

Pl. babakocsiban ha megállítjuk a babakocsit, s eleinte próbál úgy mozogni benne, előre hátra hintázni, hogy kissé meginduljon a kocsi, s ha nem sikerül neki, akkor is csinálja, eddig 2szer csinálta még ennél.

Vagy ha etetjük s valami nem tetszik neki.

Foglalkozni sokat foglalkozunk vele. Párom is itthon van, sajna jó pár év m.viszony után lett munkanélküli, s nem talál munkát, így azóta mindketten itthon vagyunk, szóval van kifoglalkozzon vele. A kicsi 10 hónapos kora óta van itthon velünk.


2012. ápr. 1. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
17 honapos a kisfiam és ő is szokott ilyet csinálni igaz ritkábban mint a te picid ö is viccesnek tartja nevet ilyenkor mindig szerintem kinövik ne aggodj miatta
2012. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szerencsére az enyém is ritkán csinálja, nem minden nap, s néha ha rájön. 1-2xx volt h sírt, de többnyire az enyém is nevet rajta.

Akkor kicsit megnyugodtam, hogy nemcsak a miénk csinálja, mert a párom már mondta, hogy valami nincs rendben vele.

2012. ápr. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!