Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tarthat a megfazas 3...

Meddig tarthat a megfazas 3 honapos babanal?

Figyelt kérdés
Kislanyom masfel hete megfazott, egy napos magas lazzal kezdodott neki ami kuptol elmult, de az orrfolyas/dugulas es most mar hurutos kohoges azota is tart. Dokinal termeszetesen voltunk, amit ott kaptunk azt azota is adom neki. De meddig tarthat ez meg? Alig alszik, allandoan nyugos pedigkiegyensulyozott baba.A ferjem sajnos rengeteget dolgozik, uzleti uton ejszakakat is tavol van...kezdek kipurcanni :(
2008. ápr. 16. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3 hónapos, és pár hete megfázott, kb. 3 hétig tartott. Nálunk nem volt láz és hurutos köhögés / száraz köhögés volt /, de olyan taknyos volt szegénykém, hogy az orrszívó porszívó alig bírta...Én visszavittem egy hét után, mert nem értettem miért nem javul, de a doki néni megnyugtatott, hogy ne aggódjak, most ilyen elhúzódó náthás időszak van, 3-4 hétig is eltart. Orrcseppet viszont csak egy hétig szabad használni, mert tönkreteszi a nyálkahártyát, így én sima sóoldatot használtam. Tényleg kimerítő, mert éjszaka is 2-3 * fel kellett kelni porszívozni, mert alig kapott levegőt, a porszívó hangjától persze kipattant a szeme és alig tudtam visszaaltatni, kimerült volt ő is és mi is, úgyhogy maximálisan megértelek. Nekem legalább este otthon volt a férjem, így nem voltam egyedül a problémával, szegénykém, nem lehet könnyű neked. De ne keseredj el, majdcsak túl lesztek rajta. Jobbulást a kiscsajnak!
2008. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne ha az orrába anyatejet cseppentenél mert ez segít leküzdeni a fertőzéseket, baktériumokat ugyanakkor hátul lefolyik a garaton keresztül a torokba is. Ezután szívd ki az orrát orrszívóval.Észre sem veszi mert a megszokott ízt fogja érezni. A szem gyulladásra is ugyan ilyen jó az anyatej.
2008. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!