Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges ez? Kislányom 5,5...

Lehetséges ez? Kislányom 5,5 hós, az alsó 2 foga már kint van, most készülődik a felső 2. Az alsókat szinte észre sem vettük, most meg egyszerűen mint akit kicseréltek. Nagyon nyűgös, semmi nem érdekli, sokat sír, szinte csak kézben van el.

Figyelt kérdés
Korábban nem ilyen volt, nagyon aggódom. Tényleg csak a foga miatt?
2009. jún. 17. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A felsők jobban fájnak. Az, hogy még mi miatt...

Melege van?

Új kaja?

Időjárás?

Szoptatod még?

2009. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nalunk is igy van a kislany, ugyanezt csinalta. Nelunk a foga volt, azt mondta a doki, hogy, ha elkezd nyügösködni, es kivedtünk minden lehetseges dolgot (nem a faradtsag, ehseg, diszkomfort erzes miatt van), akkor adjunk neki Nurofent, nalunk ugy-ahogy bevalt!
2009. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már nem szopizik, tápszert meg mellé mást is, amit ilyenkor ehet, de nem most kezdtük, és újat nem is kapott mostanában.Én is kizártam minden lehetséges okot. Doktor bácsi azt mondta, kicsit piros a torka, láza volt, de már az sincs. remélem tényleg csak a foga, de nagyon megszenvedi, az biztos
2009. jún. 17. 10:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálunk is a nurofen vált be, de én csak estére adtam be... túlságosan rákapott :O)
2009. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
masodik vagyok, mi is csak este adjuk, de nem tudom, miröl beszelsz, netan problema, hogy a 2,5 eves fiunk minden egyes alkalommal közli, amikor a kislany gyogyszert kap, hogy ö is ker, mert beteg :) :) ?
2009. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
édes lehet a fiad...:) mi is próbáltuk a Nurofent, este el is alszik gond nélkül, fel-felsír éjszaka, de nappal nem jó semmi..
2009. jún. 17. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!