Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának milyen...

Újszülött babának milyen popsitörlőt ill. pelust használtok?

Figyelt kérdés
Most próbálgatom. Használtam pampersből zöldet és premium care-t, a kórházban libero-t adtak. Igazából mindegyik jó. Törlőkendőből a huggies nem tetszik, szakad. A pampers sensitiv és a neogranormon is jó. Nektek melyik vált be? Esetleg valami olcsóbb, ami ugyanolyan jó?
2012. ápr. 7. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
nekunk a pampers és ennél maradtam végig.
2012. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Pelenkából a Pampers Premium Caret, törlőkendőből pedig pampers sensitívet használok.
2012. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pelus első 2 hónapban Pampers newborn, utána Tescos, DM-ers, mikor mi. Mindegyik bevált. Mindég az akciókat lestem pelusban, meg a DM-be gyűjtöttem a pontokat, így 25%-ra vettem a pelusokat. Popsitörlőbe én végig a Babylovet használtam. Nekem bevált. 1600 FT körül a 4 csomag.
2012. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Libero 2-4kg ig,és Johnsons popsitörlő.
2012. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 14:15


Én popsitörlőből is a tescosat használom, semmivel nem rosszabb, mint a többi, és az a legolcsóbb /hacsak nincs akció valahol.

2012. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi az elején csak pampers-t használtunk. Törlőkendőt sosem használtam, a tesco-s sminkkorongot használok. Vizes koronggal mosom a popsijukat.
2012. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Huggies newborn pelus volt a legjobb nekünk (sajnos csak 6kg-ig van... ) Vagy Pampers zöld. premium caret nem szerettem, a sárga meg.... pffff nem vált be. :D

Törlőkendőből a kamillás pampers vált be, még most is azt szoktam venni, pedig már 15 hónapos. :)

2012. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

pelus: huggies 1-es és 2-es, utána bella háppy és éjjelre libero. (most 2 és 3.5 évesek, szerencsére már csak a kicsi pelusos)

törlő: DM-es sajátot szoktam venni


Én is DM kupont használok a libero-hoz, 25% a termékre plusz 15% a végösszegből.

Háppy-t meg Auchanban agy Tesco-ban veszek amikor akciós, jól betárazok belőle. Nem adok 40 ft-nál többet egy darab (6-ost hord most) pelusért...

2012. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampers premium care és a dm-es kék babylove törlőkendő párositás vált be.
2012. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Pampers active babyt használok a kislányomnak a születése óta pelenkában és törlőkendőben is a kék pamperst veszem4x64db-osat veszem az sokáig elég.Már 2 éves a kislányom de csak ezek váltak be.1x vettem Huggies pelenkát minden éjjel öltöztethettem át,rendszeresen kifolyt a pisi.Megpróbáltuk a Liberot is de az meg kiütötte.Törlőkendőből 1x vettem Neogranormonosat de nem volt valami nedves.Nálunk csak a Pampers vált be törlőkendőből is meg pelenkában is.
2012. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!