Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el babámnál a...

Mikor múlik el babámnál a seborrhoeás dermatitis?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kb.2 hét volt úgy emlékszem.
2009. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi és mit aptatok rá?Mitől jön ki?Mi még holnap megyünk bőrgyógyászatra.
2009. jún. 17. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A kislányomnak 6 hetesen jöttek ki a pöttyök - állítólag az anyai hormonok ürülnek a szervezetéből. Kb. 9 hetesen volt a csúcs, mert annyira begyulladt az arcocskája, hogy készültségre kellett vinnem, mert attól féltem, hogy a szemére is átterjed.Olyan krémet adtak rá, amitől még rosszabb lett, másnap a saját dokinénik is semmit nem érő krémet írt fel és bőrgyógyászhoz küldött azzal, hogy dermatitisz. Nos, én nem vittem el a bőtrgyógyászhoz, mert a miénk arról híres, hogy a szteroidos krémeket irkájla fel előszeretettel, hanem vettem a gyógyszertárban egy 1 eurós krémet (Szlovákiában élünk, a neve Holtov krém). Ez egy régi szocis krém, két napon belül eltüntette a kislányom begyulladt arcáról a pöttyöket. Állítólag azért nem ajánlják mostanában az orvosok, mert olcsó és nekik ez nem jövedelmező. A kislányom most 3,5 hós, és még most is vannak gyakran pöttyeink, de ezek már szeritnem melegkiütések. Valószínűleg érzékeny a kis bőre, mert buki után is gyakoribbak a pöttyök. De ezek semmik az akkori gyulladáshoz képest! Olyan volt a kislányom arca, hogy amikor csak ránéztem, eleredtek a könnyeim. nem hittem volna, hogy ez nyom nélkül elmúlik majd, és hálistennek mégis így történt! Én is utánaolvastam a témának és ha tejkiütéseitek vannak, akkor valszínűleg pár héten belül elmúlnak, anyatej is jó rá. Én csak akkor ijedtem meg, amikor begyulladtak. Amúgy most rendeltem propoliszes aloés krémet a FLP-től, két napja kenegetem azzal az arcocskáját, hát mit nem mondjak - nekünk nagyon jóóó!!!
2009. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekünk a háta olyan száraz és piros foltos,de az egész háta.

Ez szerinted seb.dermatitis?Dokink szerint igen,de még a bőrgyógyászhoz nem sikerült mennünk.

2009. jún. 19. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
A szlovákiai vagyok: bocsi, csak most látom, hogy kérdeztél. Őszintén fogalmam sincs, a kislányomnak az arcocskáján voltak először pöttyök, majd a nyakán, karján, mellkasán és a háta felső részén. A gyulladás, pörkösödés, szárazság csak az arcán volt. Nem tudom, hogy szebhorreál dermatitisze volt-e, csak az internetről szedtem ezt az infót, bőrgyógyász szakorvoshoz végülis nem vittem el - sajnos már nem tudtam bízni, hogy az orvosok segítenek rajta, pedig nagyon meg voltunk ijedve. Az biztos, hogy tejkiütésnek indult, és - amint olvsatam - dermatitisszé alakult. (Gondolom én). Jobbulást Nektek!
2009. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!