Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen árban van a DM-ben a...

Milyen árban van a DM-ben a babylove-os pelenka? Van 100 db. -os?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de tudja valaki esetleg, hogy konkrétan most mennyibe kerül?

Köszi előre is a válaszokat! :)


2012. ápr. 3. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
4300 ft, másfél hete annyiért láttam.
2012. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4590 ft rémlik a dobozos verzióra.100 db-os azthiszem a 3-as méretből van, aztán ahogy nő a méret, úgy lesz egyre kevesebb a dobozban.
2012. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: én most gondolkozom azon, hogy áttérek a Liberoról erre. Jobban megéri?
2012. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, mint a libero. Én dm-est szoktam venni, de börzén megvettem olcsón egy csomó maradék Liberot egy anyukától. Hááát. Mivel olcsó volt, nem bántam meg, de a dm.es jobb :)
2012. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Ha kikuponozom a DM-ben valamelyiket, akkor nem nagy a különbség a Babylove és a Libero között, úgyhogy én inkább Liberot veszek, mert az a tapasztalatom, hogy nem csak a nevet, hanem a minőséget is megfizetem.
2012. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb mint a Libero.A lányomnak hususak a combjai és a Libero mindig szorított neki a combjainál,és abból mindig 1 számmal nagyobbat kellett venni,mint a Pamapersből vagy a Babyloveból.Most már egyébként csak ezt a fajtát használjuk és tökéletes éjszakára is;a Pampers már volt amikor átázott.Mi a 4-es méretet használjuk,abban 84db van:4500Ft,de most van kuponom,ami -300Ft-ot jelent és van 15%-os végösszegim is,így még olcsóbb.
2012. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szió,

én a dm-es helyett ajánlanék valami mást, ami nekem nagyon bevált.

MindenNőnek oldalról szoktam rendelni, és kb másnapra kint is van a csomagom.

3 pelenkánál pedig ingyen van a szállítás.

A bebish pelus (nappali) náluk 2.490 Ft-tól indul és 72 db-os,

a pine pelenka (nappal/ éjjel) az összes méret 3590.

Próbáltam néhány pelenkát - világmárkásakat, de ez a legprímább eddig.

2012. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!