Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka itt, akinek...

Van olyan anyuka itt, akinek a babája 9 hónaposan még nem ül egyedül?

Figyelt kérdés
az én fiam ég nem mászik és így még fel sem tud ülni,remélem ez nem baj
2012. ápr. 10. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kúszik?
2012. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 9 hónapos és még nem ül. Ügyesen kúszik, négykézlábra áll, hintázik is, de még nem mászik, nem ül. Szerintem ez normális, minden gyerek a maga tempójában fejlődik.
2012. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9 hónapos, 1 hónapja mászik, kapaszkodva térden áll, de még nem tud ülni, támasztva sem igen, nem is szeret így lenni.
2012. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 9 hónapos, nem mászik és nem ül. 4 kézláb sem nagyon szokott lenni. Még ráérnek egy kicsit.
2012. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9,5 hós, 8hós kora óta kúszik. Nem ül fel,megülni is max. fél percre,majd eldől. Nem négykézlábazik,nem kutyázik. Nem mászik. Pár napja a térdére húzza magát,de ez pár másodperc.
2012. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi,megnyugtattatok.a fiam kúszik,néha négykézlábra is áll és ott rugózik.hu....csak mert ő koraszülött volt nagyon és nem tudom,hogy amúgy mi is a normális.a pszichológus azt mondja egy hónap alatt meg kell tanulnia mászni és ülni
2012. ápr. 11. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Latom mas babaja sem ult 9 honaposan, a mienk 9 honaposan ult fel, es a draga neurologus orvosno rank hozta a fraszt, hogy ez mar keso miert nem vittuk a gyereket hamarabb orvoshoz...a kislanyunk is korszaulott volt,mindent kesobb csinalt mint a vele egyidos gyerekek, de nem lepte tul soha a megengedett hatart.
2013. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még fél hónapot kellett várnunk és felült, de egyből fel is állt és mászni is elkezdett :) Ma már 2 éves is elmúlt :)
2013. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!