Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlotok 2 hetesen...

Mit ajánlotok 2 hetesen náthás babának? Hogy segithetek rajta?

Figyelt kérdés

Benáthásodott, es az ejjel nagyon nehezen lelegzett, es sopkat sirt.. Probaltam kiszivni az orrat, de nem nagyon ment + anyatejet tettem fultisztitora es azzal probaltam kiszedni neki (vedono ajanlotta). Van valami bevalt modszer, h megkonnyitsem neki a legzest?

Ja, es hat kevesebbet is szopizik..

Ma megyunk dokihoz.. Ha tudtok valamit ajanlani orulni fogok.

Koszonom!!


2009. jún. 18. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is volt 2 hetesen náthás.Nekünk akkor a Sterimart ajánlotta a doki,de be is jött,ki tudtuk szívni vele könnyebben az orrát,és jobban kapott levegőt.Napi 3x lehetett használni,orrba befújni,vártunk egy 10 percet,majd szívás.

De ha mentek dokihoz,biztos mondja majd,mielőbbi gyógyulást a babádnak.

2009. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén sterimar, +éjjel egy edénybe kb egy liter forró vizet és bele Diapulmon cseppeket. Attól függ mekkora a szoba. Ez légzéskönnyítő, inhaláló csepp. Bejött nagyon. (ha úgy érzed telített a szoba, vidd ki az edényt)

Emeld meg a derákától felfelé a matracot egy plédel vagy törölkötővel kb 30-35 fokos szögben. Jól fog aludni, ne izgulj, így a torkára csorog a trutyi. Nem fog megfulladni.

Ha nem akar enni valószínűleg a torka is fáj. Nekünk a dokinéni 1/3 Calcium ampullát írt fel napi 2x. Az is jó volt, de adhatsz kalcium kid-et is úgy tudom. Anyatejet is cseppenthetsz az orrába, naponta akárhányszor. Remélem hamar helyrejöttök!

2009. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15:50-es vagyok, a Calciumot max 5 napig kaphatja.
2009. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!