Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsis kérdés! Sok kérdés?...

Bölcsis kérdés! Sok kérdés? Munkáltatói?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, hogy beadom bölcsibe 2 évesen a kisfiamat, de ez felvetett egy csomó kérdést, remélem valaki tud nekem válaszolni. Tehát. Gyesen vagyok, de mellette levelezőn tanulok és sok a gyakorlatom. Bölcsibe munkáltatói kell. Tudok szerezni, be is tudom adni, na de gyerekvédelmis vagyok, ígyis megkapom az ingyen ellátást a fiam részére? Vagy a másik, iskolalátogatásit a hallgatói jogviszonyról csak nappalisoknak fogadnak el nem ? Vagy ez hogyan működik ?

Még mielőtt valaki szólna, hogy az illetékesben érdeklődjek, meg fogom tenni, de nem akarok ott bent összevissza beszélni.


2012. ápr. 11. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

no bölcsibe csak úgy veszik fel ha:

-lemondasz a GYEDről (nem tudom kapsz e még)

-viszel munkáltatóit vagy

-viszel nappali tagozatso fősulis iskolalátogatásit vagy 8 órás munkidőnek megfelelő igazolást a gyakorlati helyedről

a bölcsi nincs ingyen: a kajáért fizetni kell , valamint bölcsifüggő hogy kell e már napidijat fizetni (nálunk pl nem)


ennyi asszem :) egyéb kérdés?

2012. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondták,hogy amennyiben nappali tanrendű a levelező oktatás(Mégpedig amire én jelentkeztem az) akkor ha viszek az egyeemtől papirt akkor elfogadják. Nappali tanrendnek számit ha 8/10 től 3-4ig van oktatás. Mit tanulsz/tanulnál?
2012. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bölcsis gondozónak, levelezőn :) Minden második péntek-szombat van suli, reggel 7-8tól este 6-7ig. Viszont a gyakorlat sok, több hetesek, vagy naposak és nehéz a felügyeletet megoldani. Viszont amikor meg nem járok, akkor meg kellemetlen, ha a gyereket beviszem.
2012. ápr. 13. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel az első leírt mindent, azt nem írom le még egyszer, csak valami még eszembe jutott, nem tudom hol laksz, de pl nálunk Szfváron egy éves volt a fiam amikor elkezdtem a bölcsikbe jelentkezni, hogy két éves korára legyen helye, de mindenhol csak várólistára tettek akkora a túl jelentkezés.
2012. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk létszámhiány van, mert mindenki inkább 2.5 évesen óvodába íratja, így kevés a gyerek. Helye van, mehet is szeptembertől, voltam bent megkérdezni. Beíratni majd csak hétfőn kell.
2012. ápr. 13. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!