Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam vissza babámat...

Hogy szoktassam vissza babámat a hordozóba?

Figyelt kérdés
1 éves múlt, tavaly ősszel hordoztam utoljára mei taiban, akkor még elől, most háton kellene, de azóta nem volt rajta, viszont szeretnénk így sokszor sétálni.
2012. ápr. 11. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Félek attól, hogy séta közben ki akar jönni és hát elég macerás ki-bekötözni belőle.
2012. ápr. 11. 17:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg csatos hordozó? Azt egyszerűbb le és felvenni. Bár nem biztos, hogy megérné egy ekkora babának.

Ami eszembe jutott, az a karikás kendő vagy a babaerszény. Azzal oldalt tudsz hordozni, nem drága és ha megunta, akkor csak kiveszed belőle, ha meg fel kell venni, akkor csak beteszed, nagyon egyszerű.

De ha a mei tai-jal akarsz, akkor csak kösd hátra otthon, és meglátod mi lesz, szerintem felesleges ezen aggódni. És ha belejössz akkor már ki- bepakolni sem olyan nehéz. Inkább az utcán a bámulókra, beszólogatókra, segíteni akarókra készülj fel. :O

2012. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 évesen még használunk csatost, szerintem megéri beruházni ;)


De hogyha szerette, akkor háton, ahol lát is, emg izgi lovacskázni, nem hiszem, hogy gond lesz vele. Ha bizonytalan vagy az első kötéseket illetően, akkor kérj segítséget pl a Hordozóházban :)

2012. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Végülis az én fiam is 2,5 éves, és még csatosozunk. :D

2012. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem csatosom van, hanem megkötős Hunbabám, szerette, de amikor már nagyobb volt és még elől hordoztam, akkor néha feszengett benne, amíg el nem aludt.

Kutyát sétáltatunk olyan helyen, ahol nem sok mindenki jár, úgyhogy ez a része nem is érdekel, csak ha ki akar jönni, nehezen tudom megoldani arra.

Ez sem volt olcsó, ha meg venni akarok egy csatosat, a férjem ki is "akad".

2012. ápr. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!