Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor, hány hónapos korban...

Mikor, hány hónapos korban adtatok krémtúrót, joghurtot, meg ilyeneket a kcisnek? És melyikkel kezdtétek?

Figyelt kérdés
Mikor lehet elkezdeni náluk az ilyen kisebb joghurtokat, krémtúrókat? És az első darabosnál mivel kezdtétek? kukaccal vagy kiflivel, vagy babapiskótával? Ezt hány hónapos korban? bocsi, első baba, 8 hónapos, kukacot eszünk már, 2 foga van, meg hát a sima menüket, gyümiket, azokkal nincs is gond, de így a kifli, keksz, piskóta, krémtúrók, annyira nem tudom mi hogy van...Van valakinek valami ötlete? Köszi

2012. ápr. 12. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Nekünk a hozzátáplálást is korán kezdődött, 4 hónapos volt amikor gyümiket kapott, 6 hósan már főzelékeket gyümiket, húst evett.7 hónaposan kezdtem el neki a natur joghurttal utána krémtúró, sajtok.

2012. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 1 évesen kezdtük a "normál", tejes joghurtot, de csak biot vettem. A lányoknak a sparos citromos volt a kedvencük. Előtte kifejezetten babajoghutrtot adtunk: [link] Kekszet először babakekszet: [link] később ezekből is a nagyobbaknak valót. Igazából csak 2 év után kezdtük a babapiskótát, én úgy hallottam, nem gyerekeknek való...
2012. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 hónapos koráig szoptattam a babám, egyszer csak már nem kellett neki a cici. Tápszert kap, 8 és fél hónapos. Kb egy hete kezdtük a nestlé baby dessert-ek kóstolását. Szereti. 9 hónapos korára tervezem a natur joghurtokat bevezetni, de a krémtúrót majd még később.

Kiflit nem eszik, se kukacot. Babakekszet adok neki, bár neki nincs még foga, de az ínye már nagyon erős és úgy vettem észre jól esik neki a keksszel vakargatni a viszkető ínyét. Én a detki féle babakekszet adom neki. Babapiskótát nem tervezek neki adni még egy jó ideig.

2012. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan adhatsz, de krémtúrót otthon csinálj ne boltit, meg nem a baby desserteket, mert rengeteg cukor van bennük-
2012. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. ápr. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!