Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatok már újjra húzható...

Használhatok már újjra húzható fogkefét, vagy ráérek még vele? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Féléves a picim, van már két foga és lassan érkrzik a következő páros is. Eddig benedvesített textilpelussal töröltem át. Szeretném, ha mielőbb megszokná a reggeli, esti fogápolást. Korai még?
2012. ápr. 12. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem, ahogy mondod ha már van fog akkor kell ápolni is, föleg a korai fogakat.


nekem lányomnak 11 hósan jött ki az elsö, így mi már fogkefével kezdtük, szuper volt, mert akkor már sokszor látta tölem a fogmosást, és ö is akarta.

2012. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi legelőször a nyuszis textil tisztítót használtuk: [link] Nekünk olyan csomagban volt, ami tartalmazott még a nyuszis kendő mellett egy fogkefeszerűséget, ami inkább csak az ínyt masszirozta. Később pedig a fogtörlő kendőt, ami tisztítja is a fogakat: [link] Ez többféle ízben is kapható.
2012. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél rendes babafogkefét, és Nenedent fluoridmentes fogkrémmel elkezdhetitek az ápolást. Nekünk ez a szilikon bigyó nem jött be, mert úgy harapta az ujjamat, hogy csillagokat láttam. :)
2012. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ujjra húzható van, 6 hósan jött ki az első két foga, most 8 hósan jön a következő kettő. Szóval mióta kijött, azóta mossuk még csak este fürdésnél, de már ha meglátja a fogkefét az ujjamon tátja a száját:) És igen! Harap!!!! Jobb a rendes fogkefe, de azzal még barátkozunk:)
2012. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 12. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!