Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog az hogy egy 3...

Normális dolog az hogy egy 3 napos baba átalussza az éjszakát még a korházban?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A kórházban nekem is átaludta, és utána legközelebb 14 hónaposan.
2012. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet normális is, bár szokatlan, lehet nagyon elfáradt a születésbe a kis drága.:-)

De lehet vmi jele is, mutasd meg dokinak, nem baj, ha mellélősz, nem lesz pipa, inkább 100x mutasd meg, mint hogy vmi baj legyen...lehet sárgaság, vagy vmi fertőzés a születésnél,és még nincs jele...kívánom, hogy ne így legyen, de jobb félni...

Sok boldogságot, és gratula!

2012. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Lehet normális is meg nem normális is.

Ha teljesen egészséges és jó erőben lévő baba, akkor rendben van, elképzelhető, hogy nem éhes sokáig.

Ha alacsony súlyú, esetleg besárgult és koraszülött is, akkor ébresztgetni kell, hogy szopizzon, mert előfordulhat, hogy annyira le van gyengülve, hogy "inkább alszik", minthogy sírna, hogy éhes, és ez bajhoz vezethet...

2012. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem az én babámrol van szo egy barátnőméről...csak dicsekedett vele...és szerintem furcsa....41 héten született 3200 gr al amnioja volt xxx szindróma.

Azért furcsállom mert a kislányom a korházban állandóan ébredt....otthon is 3 óránként...

2012. ápr. 12. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Na majd ha hazamegy meglátja... Én is örültem, hogy milyen csodálatosan jó kislányom van. ő is a 41. hétre született, és egész éjjel aludt. Én meg vártam, hogy felébredjen végre.. ezután már nem vártam, itthon rengeteget volt fent.
2012. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én lányom 38. hétre született és 6-7 órákat aludt a kórházban. Ő nem volt sárga, egészséges baba. Az éjjeleket mondjuk nem aludta át, 2-szer kelt, aztán 2 hónapos korától 1-szer. Most 6 hónapos és 8-tól 5-ig alszik majd még 2 órát. Vannak alvós babák.:) De lehet, hogy tényleg csak átmeneti.
2012. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét babám 41. héten született, 4 kilóval. Ők is átaludták a kezdetektől az éjszakai 6 órát! Ezek szerint én egy ilyen szerencsés tipus vagyok! :)

Jó babázást!

2012. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem sárgult be?,mert attól lehet aluszékony
2012. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet be fog sárgulni...az nem jó ..de akkor 24 órát is átaludná,ébreszteni kell és ciciztetni
2012. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
húha, xxx-szindr. és így is vállalták? Mondjuk ez nem olyan nagy gáz, de lehet az is, 2esélyes a dolog.
2012. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!