Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felszedtem 4 kilót, mivel...

Felszedtem 4 kilót, mivel egy-két hétig lazábban ettem (több kenyérfélét), hiszen bulis időszak volt. Most visszaálltam a normális, egészséges étkezésemre. Mit tehetek még, hogy visszafogyjak?

Figyelt kérdés
Mit tehetek még, hogy visszafogyjak?
2010. jún. 18. 10:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És mennyire hanyagoljam az almát? Mert sokan azzal jönnek, hogy így cukros meg úgy cukros :)
2010. jún. 18. 10:29
 2/12 anonim ***** válasza:
kezdj sportolni valamit ;)
2010. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem említettem, de edzek emellett. Meg időnként ping-pongozom, íjászkodom, etc. De most esik az eső, így nem jó :D
2010. jún. 18. 10:38
 4/12 anonim ***** válasza:
nézd, a ping-pong, meg az íjászkodás időnként nem elég, pláne, hogy egyik sem kifejezetten az a sport, ahol sokat kell ugrálni ;) itt az idő egy kis futásra, úszásra, tornára, bringázásra...
2010. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja, ezt tudom.

Amúgy meggondolnád magad, ha tudnád, hogy 2-3 nyílvesszőt használok csak párhuzamosan, ezeket 10-13 másodperc alatt kilövöm, és utána rohanok 15-20 métert oda-vissza a célponthoz, hogy összeszedjem a lövedékeket :D

2010. jún. 18. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
én is íjászkodom alkalomadtán, 5-6 vesszőnk van, meg egy 30 méteres kertünk, még nem szakadtam meg, kezdj futni vagy bringázni
2010. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Képzeld el, mondom, hogy azt is csinálnám. Amint nem zuhog a nyakamba az eső -.-
2010. jún. 20. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:
nem esik egész nap az eső. én is futok minden nap még ha épp viharos időszakot is élünk ráadásul amerre én lakom még sár is van... egyél keveset és tornázz sokat. ez a motto tuti beválik ;) a kenyeret pedig felejtsd el. és mindenféle lisztes dolgot. valamint az alkoholt!
2010. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, és szerintem semmi gond az almával, nagyon egészséges és az a 30 kalória ami 100g- ba van... hát nem attól fogsz elhízni. egyébként is a szervezetnek szüksége van valamilyen "cukorra"
2010. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát kerülöd a kenyérfélét és az alkoholt egy darabig, meg ha jön a jó idő akkor sportolsz és nem soká le is megy az a 4 kiló
2010. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!