Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám nem akar aludni...

3 hetes babám nem akar aludni nappal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam nappal alig alszik 2-3 órát összesen..szopi után belaszik..majd kb fél óra múlva felébred és nem akar visszaaludni..csak nyüglődik a következő szopizásig..mit tegyek? tippek?
2012. ápr. 12. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Valószinüleg nem elég neki a tejed. Adj tápszert hozzá.
2012. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak.Nekünk ugyanez a "probléma".Kb 3 hetes kora óta ezt csinálja és nem a tápszer a megoldás mert akkor még azt is kapott a tejcsi mellé.A mai napig nappal csak 3-4x fél órát alszik.A doki mag a védőnő azt mondta,hogy úgy tűnik neki ez elég.Nem lehet,hogy a hasa is fáj?Fiam a hasfájás miatt nyűglödött.Infacolt tudom ajánlani,1 hónapos kora után pedig a Gripe Water-t(angolvíz). Nálunk ezek váltak be,és rengeteg tornáztatás.

Jelenleg 4 hónapos.

2012. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
80 ml-t szopizik átlagban...az éjszaka viszont szépen alszik, pedig akkor is annyit szopizik, akkor nappal mi a gond?
2012. ápr. 12. 22:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Szoptasd meg újra, tedd hordozókendőbe, vagy csak fektesd magadra vagy magad mellé, teheted babakocsiba és ki a levegőre (erkély, kert, ha van). Esetleg böfi is kínozhatja. Próbálkozni kell.
2012. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem fáj a pocija....nem sír, nem feszeng...bámészkodik...néha majd leragad a szeme..de csak azért sem alszik
2012. ápr. 12. 22:06
 6/15 anonim ***** válasza:

A fiam mai napig ezt csinálja.Erővel nyitva tartja a szemét!

Ha nem a hasa akkor lehet hogy hiányzol neki.Igény szerint szoptatsz vagy 3 óránként?

2012. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6 hetes kisfiam sem alszik nappal szinte semmit (2*30perc), viszont az ejszakat meg atalussza.

En emlitettem a gyerekorvosnak meg a vedononknek is,de mindketten azt mondtak ne panaszkodjak,oruljek,hogy nem forditva van.

Mivel nekem semmi segitsegem,igy ha mar nagyon nyuglodik akkor befektetem a kenguruba es jon velem mindenfele a hazban. Ez lekoti,elnezelodik,de ilyenkor sem alszik. O ilyen...ja es a babakocsiban sem alszik be soha! Viszont este 9-tol.reggel 8-ig alszik.

Mivel jokedelyu baba en mar nem idegesitem ezen magam,elfogadom hogy neki ilyen a bioritmusa!

2012. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igény szerint eszik..most aludt el..holnap kipróbálom a kengurut..
2012. ápr. 12. 22:57
 9/15 anonim ***** válasza:
én babakocsiban altattam napközben, ha hamar felébredt, tologattam a küszöbön :), vagy sétálni mentem vele. Időigényes, így viszont megszokta, hogy sokat alszik napközben, és most 21 hósan nagyon jó alvó még mindig, a kiságyában!
2012. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kíváncsicska ***** válasza:
Igen a legegyszerúbb azt mondani adj tápszert.De éjszaka meg elég neki a tejed?Biztos nem a tej mennyiségével van baj!!!!Amit előttem írtak próbáld ki vagy ha nincs más akkor kérdezd meg a védőnőd (ha normális s foglalkozik veletek)
2012. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!