Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok errol a másfélév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a másféléves kapcsolatrol?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, barátom szintén, egy egyetemre iratkoztunk, nem fogjuk megunni egymást, ha minden nap látjuk a másikat? És lehet ebböl a kapcsolatbol akár házasság( egypárszor már megcsalt, de mindig megbocsájtottam neki)
2010. szept. 28. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereti egymást két ember, nem unnak egymásra, akérmennyit is vannak együtt. De ha már "egypárszor" megcsalt, az úgy nem oké.
2010. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 orsybaba88 ***** válasza:

én 22/L vagyok, másfél éve vagyunk együtt a párommal. Minden nap látjuk egymást, van h nem sok időnk van, sajnos. Egyelőre nem untuk meg egymást, rem ezután sem. Lehet már kicsit sok lenne, ha folyton együtt lógnánk, de így jó. Néha egész délután, néha este csak fél órára tudunk összefutni.

ezt a kapcsolatotok erőssége dönti majd el. Én is folyton parázok, h meg ne unjon, nem bírnám ki nélküle:) De eddig nem láttam változást:) illetve csak pozitívat:)))

2010. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs, most durva leszek: ha egy párszor megcsalt, és mindig megbocsátottál neki, akkor jó nagy bolond vagy.
2010. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bolond vagyok, de most mit csináljak? Erre mondják sztem hogy a szerelem vak
2010. szept. 28. 18:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Megértem, de a jelek szerint ez a szerelem nem kölcsönös. Vagy te megcsalod azt, akibe szerelmes vagy?
2010. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem csalom meg, de én érzem, hogy szeret. És leeht hogy megbánta. Vagy nem? De most öszintén, birom a negativ kritikákat is
2010. szept. 28. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha megbánta, az garantálja, hogy több nem teszi meg?

Nincsen negatív kritika, az én értékrendemben nincs helye megcsalásnak, te toleránsabb vagy és nagyon szerelmes, ennyi az egész.

2010. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A házasságban is mindennap együtt lennétek. Ha meg tudjátok unni egymást, az derüljön ki időben.
2010. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Párszor? Ha egyszer megteszi talán megbocsájtok, de az is a körülményektől függ... de mondom: egyszer! Ha valaki többször is megteszi, akkor ne számíts rá hogy a későbbiekben nem fogja. Ha neked belefér hogy megalázzanak, kihasználjanak, felőlem folytasd, még az is lehet hogy évekig elhúzzátok, de hogy házasság nem lesz belőle, abban egészen biztos vagyok (kivéve ha te elnézed neki hogy időszakonként félrelép, akkor lehet hogy házasság lesz, na de milyen... ) 22L
2010. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én annyit tudnék hozzáfűzni ehhez a dologhoz, hogy már rég rádunt. Hiszen, ha már annyira sem tisztel, hogy ne járjon el más csajok után, csak egyet jelenthet. Már megunt, de nem akarja ezt veled közölni, mert kell neki valaki, aki, ha éppen nincs más csaj, jól jön neki a barátnője is. Ha nincs ló, jó a szamár is.

Ne legyél naív. Ez a srác nem szeret, csak kihasznál. Ne haragudj, de te bolond vagy, hogy hagyod, hogy így lealázzon. Hogy bízhatsz meg valakiben, aki téged semmibe vesz, esetleg néha-néha huncutkodásra jó vagy neki, de ennyi.

Én egy türelmes csajszi vagyok és sokmindent eltudok nézni a pasimnak. De egyet nem. Azt, hogy megcsaljon...

2010. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!