Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy partin nagyon jól éreztük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csab90 kérdése:

Egy partin nagyon jól éreztük magunkat egy lánnyal, sajnos másféléves kapcsolata van. Mit lépjek szerintetek?

Figyelt kérdés
Több zavaró körülmény miatt nem történt köztünk semmi, de nagyon jól elvoltunk. Facebookon bejelöltük egymást, de azóta nem váltottunk egy szót sem. Nem tudom mit csináljak, egyre többször eszembe jut.
2011. júl. 27. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2011. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki... gondolkozz akkor írt volna facebookon vagy találkoztatok volna vagy ilyesmi ... tudom hogy ezt rossz hallani de felejtsd el :/ sorry
2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval. Kétféle válaszra számíthatsz:

1. Akinek nincs fickója/barátnője: Próbáld meg, hátha beléd szeret. Valószínűleg van esélyed nála, de ne legyél túl rámenős.

2. Akinek van fickója/barátnője: Neked jól esne, ha a barátnődet más elcsábítaná? Keress magadnak mást, azt a lányt pedig hagyd békén, ne forgasd fel a kapcsolatát.

2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak az a nő foglalt akin fekszenek....
2011. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyet hátra..

Ha van pasija hanyagold, főleg ha nem keres. Lehet, hogy azért voltatok el annyira, mert picit többet ivott a kelleténél; józanon pedig már nem akarja kockáztatni a kapcsolatát..

2011. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!