Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a sok mi a...

Mi a véleményetek a sok mi a véleményetek? Mit gondoltok arról az anyáról, aki. , stb jellegű kérdésekről?

Figyelt kérdés
Én már nagyon ki vagyok tőlük (ezért sokszor bele sem olvasok). Eme kérdésemet kizárólag mókázás céljából írtam ki, hiszen ha komolyan venném, én sem lennék különb a többi fröcsögő, orrát mindenbe beleütő szülőtől. :-) Kicsit dobjuk fel az estét! Várom véleményetek!!!
2012. ápr. 13. 21:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát...valakit nagyon felbosszanthattam...pedig minden választ felpontoztam. Na sebaj! (A pontozgatóra gondolok)

Semmi gond nincs azzal, ha más a véleménye valakinek, mindenféle válaszra számítok! :-)

2012. ápr. 13. 22:02
 12/18 anonim ***** válasza:

Az én véleményem elsősorban, hogy abszolút nem érdekel, hidegen hagy ha látok egy ilyen, olyan, vagy akármilyen kérdést. Mindenki írogasson/kérdezgessen amit akar.

Viszont beleolvasgatok én is sok mindenben, és az a véleményem másodsorban, hogy nem csak az szánalmas amikor megy a rosszindulatú pletyó, hanem az is (főleg az!), hogy sokak személyeskedve, főlényeskedve, okoskodva oktatnak ki másokat.

2012. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Már bocs, de most ugyanaz történik...kibeszélés, leszólás, csak most azokról, akik ilyen kérdéseket írnak, vagy válaszolnak rá. Akit ez zavar, miért csinálja? Szerintem is mindenki azt ír, amit akar. Az szól hozzá, akinek kedve és véleménye van. A kérdező is boldog, meg a válaszoló is. Nincs jelentősége, amíg anonim az oldal és bármit lehet kérdezni. Nem tudhatjuk, miért fontos a kérdezőnek, nem biztos, hogy rosszindulat van a háttérben.
2012. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Miért kérdező te most mit csinálsz "dobjuk fel egy kicsit az estét" dumáddal! Fórum módjára írogattok, hogy 2: tatara első: tatara.... Ti is ugyanolyanok vagytok akikről itt beszéltek.... Vicces! nem veszitek magatokat ti sem észre.... meg hogy megy a zöld kéz.... Mit kell versenyezni a százalékokért? Pfö
2012. ápr. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves 10: Valóban van olyan, hogy esetleg valamiben nem egyezik a véleményünk a szomszéddal. Azonban azt, hogy rosszul csinálja-e a dolgokat, nem a mi dolgunk megítélni. Már csak azért sem mert, nincsenek sémák, lehet, hogy ami az egyik babánál bejön, a másiknál egyáltalán nem. Ezért hacsak valaki nem veri, kínozza stb a gyermekét, az szerintem nem csinálhatja rosszul. :)
2012. ápr. 14. 10:43
 16/18 A kérdező kommentje:

A 12-es válaszolóval teljesen egyetértek. Azt hiszem pont a stílussal van sok kérdésnél a legnagyobb gond. :)


Az utolsónak pedig annyit írnék, hogy nem kell ám olyan véresen komolyan venni egy anonim kérdező oldalt :-)))))

2012. ápr. 14. 10:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Végre, a 14-es válaszoló leírta az én gondolataimat!
2012. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

13. vagyok. Gondoltam, hogy megy majd a lepontozósdi :)

De, kérdező! Ha nem kell komolyan venni az anonim kérdezős oldalt, akkor mégis mi a probléma? Nem a mi dolgunk megítélni? Ha a kérdező azt kéri, és van aki meg akarja ítélni, azzal mi a gond, ha BÁRMIT lehet kérdezni? Nem kötelező ám válaszolni, sőt, elolvasni se. :) Ez minden kérdésre áll.

2012. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!